Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy érjem el, hogy a 15-16...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy a 15-16 éves lányoknak bejöjjek?

Figyelt kérdés
ne nézzenek nyomoréknak hanem pasinak

2018. márc. 23. 15:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Legyél zenész
2018. márc. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én 15/l vagyok. Szerintem szólitsd le te a lányokat, vagy ha nem Pest fele laksz akkor meg menj oda valamilyen ürüggyel, pl: Szia, Nemtudod mennyi az idő? De megtudom mondani x óra x perc. Köszi, amúgy te melyik busszal mész? Hát az xy felé menővel. Aha, az jó, mert én is... Ennyi, megvan a beszédtéma... aztán buszon beszélgettek még, megkérdezed a nevét... stb.

Ne a lány kezdeményezzen... arra hiába vársz, menj oda, max egy elutasítás, de legalább megpróbáltad... ha utcán nem akarsz akkor haverokkal házibuli.. stb

2018. márc. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%

legyél minimum 22 éves és legyen egy agyontuningolt ezer éves autód, ja és egyszerű legyél mint egy bot

ha 17 vagy jó autóval és normális értékrenddel akkor bukott ügy :D

2018. márc. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%
17 évesen honnan van jó autód? Ezt látod meg mindenben, hogy autó. Neked aztán biztos helyén lehet az értékrended
2018. márc. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

Sokuk már annak is örül ha idősebb vagy náluk pár évvel, ugyanis ők érettebbek a koruknál, így érett férfi kell nekik.

Ha magabiztosan viselkedsz, lehetsz egoistább is, akkor alfahímnek fognak látni. Növessz szakállat, akkor mégjobban szeretnek, hisz mégnagyobb férfi leszel tőle a szemükben.


Néha játszhatsz olyat hogy leszarod őt egy ideig, érzelmileg kínzod, akkor mégjobban ragaszkodni fognak hozzád, mert azt fogják hinni meg tudnak téged változtatni, és te komolyan gondolod velük.

Jah igen, ha szakítasz velük tiltsd le őket, mert írni fognak hogy azt hitték örökké tartó szerelem lesz, és öngyilkosok akarnak lenni, stb.


Ne legyél nagyon kedves, akár el is képzelheted hogy ők jófej haverok, és úgy bánhatsz velük mint egy jobb srác haveroddal, lazán, ez is nagyon jól működik.


Utóírat: Normális lányoknál ezek nem fognak működni, csak buta, éretlen pitsáknál.

2018. márc. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
14%
sajnos normális lányok csak a mesékben léteznek vagy nagyon kövérek...
2018. márc. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%

Ez az utolsó hozzászólás nagyon gechi volt hallod xd

Nem csak a dagadt lányok normálisak :)

Egyébként, mit vársz a lányoktól ?

Ha mindegyik fiú azzal a szándékkal beszél velük két mondatnál többet, hogy a bugyiját leimátkozza???

Én is voltam pár olyan lánnyal akikekkel nem kellett volna ...

De olyannal is, ahol beláttam így utólag, én is voltam sok dologban hibás. Persze idősebb fejjel minden egyszerűbb, de utólag már mindegy :D

2018. márc. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 5-ös válaszoló remélem,hogy csak vicceltél...

Kedves kéredző!Azzal teljesen egyetértek,hogy neked kell beszélegést kezdeményezni mivel a lányok nem fognak odamenni hozzád.Azzal viszont nem teljesen értek egyet,hogy feltétlenül idősebbnek kell lenned egy pár évvel.Ha nem vagy túlzottan gyereyid akkor semmi baj ha egyidős vagy a kiszemelteddel.Amivel viszont megint egyetértek,hogy egy kis egoizmus sosem árt,hiszen a lányok szeretik a magabiztos fiúkat.Ami a kinézetet illeti arról sajnos nem tudok nyilatkozni,mert egyénfüggő,hogy kinek milyen az ideálja. 15/L

2018. márc. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Te hany eves vagy? Miert szeretned hogy a 15-16 eves lanyoknak bejojjel?
2018. márc. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
18-19 vagyok
2018. márc. 25. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!