Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Velem van a probléma? Miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a probléma? Miért nem szeret belém senki?

Figyelt kérdés

Alapvetően egy barátságos és olyan ember vagyok aki szereti feldobni a kedvét a környezetében élőknek, mindig fontosabb az, hogy másnak jobb legyen mint nekem mert szeretek jó dolgokat tenni az emberekért, de nem papucs szinten. Nyitott vagyok rengeteg témára, jó a kommunikációs kézségem, szeretek sportolni, zenélek is valamilyen szinten stb.

Többször találtam szemben magam azzal, hogy megkedvelek egy lányt és mikor próbálnék nyitni és kezdeményezni kulturált módon (nem facen nyomom a kúrólikeot és írom oda hogy húználak) akkor általában azzal találom szemben magam, hogy elutasítanak. Velem lehet a probléma? Vagy csak az én korosztályom ennyire más gondolkodású?



2018. márc. 27. 21:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
A korosztállyal is vannak gondok. Kevesen akarnak komoly kapcsolatot és kevesen értékelik az ilyen srácokat,mint te. De ne aggódj,vannak komoly lányok is,kevesen,de vannak. Idővel találkozól valakivel,ki értékeli mindezt.
2018. márc. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Belém sem szeret senki, nyugi...
2018. márc. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
28%
Nem veled van a problema hanem a korodbeli lanyokkal..sajnos manapsag nagyon keves lanynak jonnek be ezek a tulajdonsagok.. A legtobbjuk csak a penzre megy es nekik csak az szamit.De persze normalisak is vannak. Idovel megtalalod azt aki ertekelni fog. :)
2018. márc. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem ezek alapján nagyon szimpatikus srácnak tűnsz :) Ne aggódj. Próbálkozz tovább, egyszer úgyis megtalálod a szerelmet.
2018. márc. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 I noor Y ***** válasza:
20%

Igen veled van a baj

Legyel bunko meg szipogj az orroddal egesz oran

Az egyik osztalytarsam is ezt csinalta

Leszopta a masik osztalytarsam meg adott neki fel doboz cigit

Meg neki fizettek...sirok :'D

Aztan lett egy baratnoje es azota is egyutt vannak

LUV

2018. márc. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
Kérdéses, hogy mások is ilyennek látnak-e téged. Mármint, lehet, hogy ez csak errefelé van így, de ha végiggondolom, én pld. nem ismerek ilyen srácot. Biztosan van, de egyszerűen nincs rátok írva, hogy "normális, számíthatsz rá, normális kapcsolatot szeretne", így fogalmam sincs, hogyan lehetne ilyen embereket találni... Egyszerűen nem is gondolok bele, hogy lehet, hogy körülöttem is vannak ilyen személyek...
2018. márc. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nincs meg benned a szexuális vonzerő.Ez a "kedves,jó kommunikációs készségű" pali nem nagyon "szexi" a nők számára,viszont nyugi,megtalálhatod ettől még azt a lányt,aki nem erre vágyik,hanem a hozzád hasonlókra.
2018. márc. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Parakutató válasza:
100%

Szia!

Szerintem nincs veled probléma, sőt, több ilyen srác kéne. Sajnos a lányok nagy része már ezt nem értékeli, vagy éppen nincsenek ilyenek a közeledben. De ne add fel, előbb utóbb lesz valakif, aki magadért szeret :)

2018. márc. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Szia, ez alapján szimpatikus srácnak tűnsz, de a külső tulajdonságaidról egyáltalán nem írtál. És ha akarjuk, ha nem, az is számít.
2018. ápr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Belém szerettek már, csak ők pont engem nem érdekeltek. Hidd el, ezzel se feltétlen mész sokra.

17/L

2018. ápr. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!