Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit jelent ha egy lány amikor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha egy lány amikor megyek felé, és sokáig nézem és ha odaérek köszönök neki, majd ő is, és még azután is nézzük egymást, majd a lány hirtelen az arcom alá néz, mit jelent ez lányok? Légyszi normális válaszokat.

Figyelt kérdés

2018. márc. 28. 17:29
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ő is nézet.*
2018. márc. 28. 17:30
 2/11 anonim ***** válasza:
Megnezte h mi a helyzet lent
2018. márc. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kösz.
2018. márc. 28. 17:57
 4/11 anonim ***** válasza:

Mivel te is nézed őt, ezért ezt ő is viszonozza. Lehet hogy nem is le néz, csak te úgy látod. Mégis minek nézne az arcod alá? Mert kinőtt egy pattanás?

Bár ki tudja:DD

2018. márc. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Utolsó,nem tudom miért csinálta.
2018. márc. 28. 18:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szimplán igy viselkedik minden emberrel (es ennek nagyobb az esélye), de lehet, hogy tetszel neki, es figyelni próbál ugy, hogy nem néz a szemedbe, mert szégyenlős. Nem lehet biztosra megmondani.
2018. márc. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mennyi szövegértelmezhetetlen ember van..... Jóisten Gyere le!!
2018. márc. 29. 10:50
 8/11 anonim ***** válasza:

#7 áruld mar el, hogy az en válaszom miert volt rossz! Tudod mit, akkor leírom mégegyszer, hogy felfogd.

“Amikor megyek fele es sokáig nézem es ha odaerek köszönök neki, majd ő is”: ez annyit takar, hogy a lany nem udvariatlan es visszaköszön, ahogy illik

“Es meg azután is nézzük egymast”: en is meg szoktam nézni azt, akinek köszönök

“Majd a lany hirtelen az arcom alá néz”: en akkor csinálom ezt, ha mar nem akarok az illető szemébe nézni (vagy azért, mert tetszik, vagy azért, mert épp el akarom venni a tekintetemet, de a pillantásom elvetelekor muszáj az arca alá néznem).

En lany vagyok, es ez a tapasztalatom. Nos, ezt irtam le az előzőnél is, de ennél erthetobben nem tudom elmondani.

2018. márc. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért nézett mert még nem látott ilyen rondaságot mint te, és azért nézett le téged mert azt hitted hogy tetszel neki :D :D :D: D: D: D:
2018. ápr. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem azért mert tetszel neki és kicsit kellemetlen lett neki hogy szótlanul nézitek egymást 16/l
2018. ápr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!