Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az normális, ha nem tudok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha nem tudok közel kerülni érzelmileg egy fiúhoz sem?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó, hogy nem vágyom arra, hogy szerelmes legyek, mert de. Hanem eddig akárki próbált közeledni felém nekem sehogy sem sikerült beléjük szeretni. Azt gondolom/gondoltam, hogy lehet túl magasok az elvárásaim és ezért egy fiúnál sem éreztem azt a "huuuu de haaaa" érzést. Szerintetek ez majd idővel kialakul, vagy szimplán érzelmi analfabéta vagyok?

2018. márc. 18. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
29%

Same csajszi same:)

Biztos kialakul idővel, nem gondolnám, hogy magasak az elvárásaid. Majd csak jön valaki aki megfog érzelmileg. Idővel kialakul.

2018. márc. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mádár0218 ***** válasza:
71%

Milyen elvárásaid vannak?


Lehet az az ok, vagy csak szimplán nem találkoztál még olyan fiúval aki iránt így éreznél.

2018. márc. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Szintén. Csak én fiú vagyok (21)F
2018. márc. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Nem normális. Persze nem mindegy, hogy 2 év és 2 fiú után nem jön össze (ez még semmi), vagy mondjuk 10 év és 10 fiú után sem.
2018. márc. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Elobb meg fiukent irtad ki xDD
2018. márc. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elobb irtad ki.
2018. márc. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
lezbikus vagy?
2018. márc. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Akár fiú vagy, akár lány, végülis mindegy. A "huuu de haa" érzés elég ritka, a mai ifjú párok nagy része divatból jön össze, vagy egyszerűen a másik külseje tetszik meg nekik, vagy csak igent mondanak az első "kérőnek", vagy csak nem bírnak a hormonjaikkal.

Az igazán huuu de haaa szerelem nagyon ritka ám. Csak a többség azt sem tudja, mi az, mert 10-ből 9-be beleesnek... kb. már 15 éves koruk előtt meg is van ez a 9.

Ez nem elvárás kérdése, hiába képzeled el mondjuk azt, hogy álmaid fiúja 190 centi magas, szőke hajú és kék szemű, mert lehet, hogy találkozol valakivel, aki 175 centi, barna hajú és zöld szemű, és úgy beüt a huuu de haaa, hogy csak na.

Aztán ez a huuu de haaa általában szép lassan elkezd halványodni, ahogy kiismeritek egymást, ahogy jönnek az első veszekedések, ahogy elkezditek megszokni és esetenként megunni egymást, ésatöbbi. Ettől még persze együtt maradhattok és szerethetitek egymást, de már nem lesz huuu meg haaa.

Van, akinek csak egyszer vagy kétszer van ilyen érzése egy életben, van, akinek soha, csak megállapodik valaki mellett és kész.

Légy türelemmel, és örülj, hogy nem érzel minden másodiknál huuu meg haaa-t, mert akkor lennél igazán bajban. És legyél türelmes, majd eljön az, akivel érezni fogod. Lehet, hogy 1 év múlva, lehet, hogy 5 év múlva. Nem tudod befolyásolni.

De dönthetsz addig úgy, hogy megpróbálod valakivel huuu meg haaa nélkül is. Elég sokan csinálják. Még abból is sülhet ki jó.

2018. márc. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ridamov ***** válasza:
48%
én most lettem először szerelmes, de... én úgy alapbol jó tanuló vagyok meg minden de én meg egy végzősbe vagyok szerelmes aki nem az 5-ösökről híres. És aki belém szerelmes volt és taszított azt kerültem.
2018. márc. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!