Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy egyetlen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyetlen fiúnak sem tetszik, hogy rövid a hajam?! Miért utálja minden fiú?

Figyelt kérdés

Lehet rossz kategória elnézést, de talán itt fiúk válaszát is kapom...


Szóval miért? Én imádom és minden lány és felnőtt szerint sokkal jobban áll, és sokkal nőiesebb meg felnőttesebb lettem tőle kinézetre... Szóval minden remek, de minden fiúnak a hosszú haj a fétise, amíg derékig ért a hajam sokan megnéztek, most meg már nem, és kapom, hogy szép vagy nagyon, de sajnos elvből nem randizok rövid hajú lánnyal, nekem nem tetszik a rövid haj, meg vannak akik rögtön azzal jönnek, hogy leszbikus vagyok...

Pedig nem lettem fiús tőle, ez biztos. Nem értem mi van.


Most megnövesszem mert így sosem fogok senkinek tetszeni és senki nem akar majd kezdeményezni?? De olyan rossz lenne ezért megnöveszteni, pláne hogy szeretem amúgy, de már nagyon kétségbeestem. Mi bajuk a fiúknak vele? Nem fog egy fiú se vonzónak találni ilyen hajjal soha??

Miért?!



2018. márc. 28. 23:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%
Mert tul pasis.
2018. márc. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
38%
Akinek csak a hajad számít, azt jobb is elkerülni. Egyszer megtalálod azt, akinek te tetszel , és nem a haj hossza lesz a döntő számára.
2018. márc. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
33%
Hát én úgy vagyok vele ha lány akkor legyen hosszú haja. Szóval alapból nem jönnek be a rövid hajú lányok, hiába nem fiús stb. 19f
2018. márc. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
39%

Mennyire rövid?

Ha mondjuk vállig érő az még teljesen rendben van, de ha már kb rövidebb mint a sajátom az visszataszító tud lenni egy kapcsolatban, nem tudok vonzódni ilyen lányhoz, fiús beütése van.

2018. márc. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Roflkopter ***** válasza:
Így nehéz megmondani. Lehet túl rövid lehet nem all jól ezekre tudok csak gondolni. De a haj nem a világ vége , ha nem jön be senkinek max csinaltatsz mas frizurat.
2018. márc. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
26%

Nézd... igen, akik egy adott stílust preferálnak, azok nem fognak róla rosszat mondani, de ettől még a legtöbbeknek nem áll jól. Ez nem fétis, meg nem elv, de te sem járnál olyannal, akinek taszít a külseje, igaz?

Bár pontos véleményt egy leírásból nem lehet adni, láttam én már olyan lányt, akinek nagyon jól állt a rövidebb haj is, de nagyon kevés olyat, akinek tényleg jobban állt, mint a hosszú.

Ennek ellenére azt mondom, hogy ha a rövid tetszik, azért csak mások kedvéért ne növeszd meg, de azért gondold át, hogy valóban előnyös-e ez a külső!

Ja, és a tini korosztály általában kevésbé vevő a "különcségre". (Nem találtam jobb szót, bocsi.) Hidd el, a harmincas korosztályban bőven lenne, aki elfogadna, de a korosztályodban inkább a klasszikusan lányos kinézetet részesítik előnyben.

2018. márc. 29. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
45%
Nekem a rövid haj nem jön be, a vállig éröt is rövidnek mondom és nem tetszik. Egy lánynak legyen szép hosszú haja. De biztos van akinek tetszeni fogsz.
2018. márc. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
52%
Bocsi: off: nektek a mellig érő haj bejon fiuk??
2018. márc. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
50%
Imádom a rövid hajú lányokat :)
2018. márc. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Azt jó lenne tudni mennyire rövid. Nekem tetszik a rövid haj de azért van egy határ. Ha elmondod talán többet is tudok írni.
2018. márc. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!