Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy egyetlen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyetlen fiúnak sem tetszik, hogy rövid a hajam?! Miért utálja minden fiú?

Figyelt kérdés

Lehet rossz kategória elnézést, de talán itt fiúk válaszát is kapom...


Szóval miért? Én imádom és minden lány és felnőtt szerint sokkal jobban áll, és sokkal nőiesebb meg felnőttesebb lettem tőle kinézetre... Szóval minden remek, de minden fiúnak a hosszú haj a fétise, amíg derékig ért a hajam sokan megnéztek, most meg már nem, és kapom, hogy szép vagy nagyon, de sajnos elvből nem randizok rövid hajú lánnyal, nekem nem tetszik a rövid haj, meg vannak akik rögtön azzal jönnek, hogy leszbikus vagyok...

Pedig nem lettem fiús tőle, ez biztos. Nem értem mi van.


Most megnövesszem mert így sosem fogok senkinek tetszeni és senki nem akar majd kezdeményezni?? De olyan rossz lenne ezért megnöveszteni, pláne hogy szeretem amúgy, de már nagyon kétségbeestem. Mi bajuk a fiúknak vele? Nem fog egy fiú se vonzónak találni ilyen hajjal soha??

Miért?!



2018. márc. 28. 23:28
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!

De pont ez az, hogy a hosszú haj nekem szörnyen állt, hiába volt ápolt stb, nem volt hozzám való, szimplán az arcformám ilyen, de ez most kiemeli, és tényleg jól áll, mindenki azt mondja, hogy sokkal jobban áll, hogy milyen szép lettem tőle, szóval ja. (Persze a tini fiúkat kivéve.)

Emellett ugye én is magabiztosabb lettem miatta mert jobban tetszem magamnak...

Csak aztán realizáltam, hogy senkinek nem jön be...

2018. márc. 29. 09:09
 12/18 A kérdező kommentje:

Ja és hogy milyen rövid...

Hát amikor levágattam kb olyan volt mint Natalie Portman pixie haja volt, de azóta nőtt és mivel hullámos, most olyan mint Audrey Hepburn rövid haja volt, amikor nem volt kiegyenesítve.

2018. márc. 29. 09:21
 13/18 anonim ***** válasza:

#10-es vagyok, figyelj, szerintem ez még elfogadható. Legalábbis nekem tetszik. Én nem tudom milyen fiúkkal találkoztál, de jobban jártál, hogy nem lett több. Nekem nagyon tetszik, bár téged még nem láttalak, nem tudom rajtad, milyen ez a fajta hajstílus, de biztos vagyok benne, hogy jól áll és sok hülye fiúval találkoztál.

16/F

2018. márc. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de sztem pont azért amiért az én hosszú hajam nem tetszik a lányoknak.


Nem ez az általánosan elfogadott imidzs.

2018. márc. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nézd nem mindenki egyforma, kinek a rövid haj kinek a hosszú haj jön be. Így nyilván lesz majd olyan akinek tetszel majd így is. Én 38 évesen is a hosszú hajat preferálom és minimum mellig érő legyen, nekem ez a nőies.
2018. márc. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én a hosszú hajú lányokért bolondulok,DE annnak a kevés csajnak akinek jól áll,kifejezetten izgalmas és kívánatos külsőt kölcsönöz,őket is imádom... 18/f
2018. márc. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
nekem személy szerint teljesen mindegy hogy mekkora egy lány haja ha tudja viselni és jól áll neki:D 21/f
2018. márc. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én pl. imádom a rövid hajú lányokat, a tüsihajnak pedig egyenesen nem tudok ellenállni :) de tisztában vagyok vele, hogy a többségnek nem ez az ízlése, a tradíció nagy hatalom.
2018. márc. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!