Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Animés lányok, nektek mi az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Animés lányok, nektek mi az ideálotok?

Figyelt kérdés
Kort is lehetőleg!
2018. márc. 29. 19:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy attraktív külsejű férfiért bármit megadnék, aki önként cosplay-ezne is velem.
2018. márc. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%

Az animés fiúk :P

14/l

2018. márc. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Mádár0218 ***** válasza:

Én is kíváncsi lennék


19/F

2018. márc. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#1: Miket szoktál cosplayelni? ^^
2018. márc. 29. 23:58
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

#1

Ami éppen megtetszik és el tudom készíteni tökéletesen. Konkrét példát nem akarok írni, ha nem gond. :)

2018. márc. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem gond természetesen. :) Becsüllek, hogy van kreativitásod és tehetséged hozzá. ^^
2018. márc. 30. 00:14
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

#1

Köszönöm. ^w^

2018. márc. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát igy az ideálom szőke hosszabb haj, kék/zöld szemek és ne legyen nagyon vékony, mert nem vagyok 40 kiló és zavar ha a barátom vékonyabb mint én :/

És legyen jó magas mert én is tök magas vagyok.

De ettől függetlenül sosem ilyen pasijaim voltak, hanem mindig sötét hajúak, barna/zöld szeműek.

A jelenlegi barátom se az ideálom :D

Jah és az nem elvárás részemről hogy legyen animés, bár a legtöbb volt barátom meg a mostani is animés. És az azért szerintem jó dolog ha lehet egy sráccal animéről beszélgetni és ha kijön velem mondoconra.

Az meg aztán külön szuper ha cosplayezik is velem valami kis couple cosplayt :D tekintve hogy én szoktam cosplayezni ^^



17/L

2018. márc. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Sziasztok!


Az előzővel sok mindenben egyetértek. Én is magas vagyok, szóval jó lenne, ha az illető ugyanolyan, vagy magasabb lenne. Meg izmos. Mivel nem vagyok sovány, hanem egy picit duci. Meg szerintem a piszkafa alkat nem is néz ki jól. Szóval lehetne olyan, mint egy lovag :")


Meg fontos, hogy legyen saját véleménye, de ne legyen túl csökönyös. Szeretem, ha valakivel tudok normálisan beszélni meg vitázni (nem veszekedni!) érdekes témákról. Aki gondoskodik, aki idehorgonyoz, nehogy elszálljak.

Anime szempontból ilyen karakter... Usui Takumi (Kaichou wa Maid-sama), vagy Levi az Attack on Titan-ból. Jó, tudom, ő alacsony, viszont nagyon érdekes személyiség. Sora a No game no life-ból, Otonashi az Angel Beats!-ből, vagy az Orange-ből Suwa. (Igyekeztem sokat felsorolni, valamelyik név csak ismerős)


17/L

2018. márc. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Középmagas srác, szép szemekkel, ápolt hajjal, öltözzön átlagosan. Tetszik, ha a srác vékony, de a normál testalkat/szálkás izomzat is bejön.

Belsőre legyen kedves, jó humorú, mosolygós, legyen pár haverja(ne legyen antiszoc), okos, udvarias, legyenek közös témáink, szeressen engem.

Pluszpontok:

ha szemüveges, ha fekete a haja, ha szeret túrázni, szeret enni, ha animés, hogyha szereti a cicákat, ha szereti a gyerekeket, és, hogyha érzékenyebb az átlagnál(nem olyan, aki mindenen megsértődik, és mindent magára vesz, hanem, ha történik valami tragikus/szomorú filmet nézünk látszódjon, hogy szíven ütötte a dolog).

2018. márc. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!