Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak indie stílusú fiúk,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak indie stílusú fiúk, vagy ez csak lányoknál népszerű?

Figyelt kérdés
Külső és belső tulajdonságokra is értem. Miért vannak ennyivel kevesebben? Vagy csak én nem találok ilyen fiút, aki ezt a stílust követné, ilyen lenne a gondolkodásmódja?

2018. márc. 30. 23:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Világosíts már fel minket, ez mit jelentene a gyakorlatban? No meg miért kellene bárkinek bármiféle "stílust" követni?
2018. márc. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Rákerestem, de nem találtam...

Az indie gondolkodásmód alatt mit értesz ?

2018. márc. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy offolok, de érdekelne, hogy milyen ez a stílus, milyen a gondolkodásmódja az ilyen embereknek?:)
2018. márc. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

magyar alter mémek oldalt ajánlom azoknak, akik szeretnék megtudni miről van itt szó

[link]

2018. márc. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Uu elnézést, ha rosszul fogalmaztam.

Az a fb oldal nem tudom mennyire írja le amire gondoltam...


Külső: elég tipikus, hogy MOM jeans, pl régi bőrtáska, vagy Fjallraven, kerek napszemüveg, vagy ilyesmi, régiesebb ingek, vagy feliratos nagyobb póló betűrve, sokszor nadrágtartó, hosszabb szövetkabát, vagy bomber dzseki, Old Skool Vans, kicsi kerek beanie, orrpiercing néha, a lányok gyakran vágatnak rövid frufrut, meg vállig érő hajat, néhányan festik a hajuk alját színesre, a fiúk, háát, a fotókon, mert élőben hol vannak (?!), hosszabb haj álltalában...


Most ezek csak az átlagolt legtipikusabb jellemzők...


Belső: ÁLTALÁBAN, és nem állítom, hogy mások nem lehetnek ilyenek, műveltebbek, régebbi/alternatív zenéket hallgatnak, független filmeket néznek nem csak a hollywoodi agymosásokat, az ilyen embereknek álltalában nagyon meg van a véleményük a társadalomról, általában nagyon ellene vannak a homofóbiának, rasszizmusnak, a szexizmusnak, a kapitalista elnyomásnak stb, nem átlagos helyekre járnak, művészmozikba stb...


És nem azt mondtam, hogy feltétlenül követni kell egy stílust, egyáltalán nem, szimplán megkérdeztem ezt, de nem azért, mert csak az ilyen fiúk lehetnének jófejek, vagy bármi, csak megfigyeltem, hogy ez kb csak lányoknál megszokott stílus, és nem tudom, csak én nem veszem-e észre az ilyen srácokat, vagy tényleg nincsenek?


Remélem így már érthető. :)

2018. márc. 31. 08:41
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az általad leírt az inkább a retro/old school stílus. Indie akárki lehet, aki nem követ semmit, csak azt vesz fel/olyan zenét hallgat ami épp tetszik neki és nem limitálja magát valamelyik szubkultúrába, én ilyen vagyok.

18/F

2018. márc. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Uhh, akkor úgy látszik semennyire nem voltam tájékozott, bocsánat! :/

Köszi a választ!!

2018. márc. 31. 10:35
 8/10 anonim ***** válasza:
Leírás alapján ez inkább hipster stílusnak tűnik, hipsterekkel meg Budapest pl tele van.
2018. ápr. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát a zenei ízlésem alapján az indie szubkultúrába sorolódom, a stílusom és a leírtakhoz hasonló néha, a belső alcím alatt leírt jelzők is nagyjából igazak rám, de nem szeretem magam valaminek kategorizálni, mivel én nem egy indie, rapper, rocker srác vagyok, hanem én én vagyok, és bizonyos napokon sportosan öltözködöm, bizonyos napokon inget veszek pilóta napszemüveggel. Azt hordom, ami tetszik, nem egy adott stílust követek, ahogy az életmódom is a sajátom és nem egy adott stílus alá kategorizálható.
2018. ápr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Az Indie stílusú emberek inkább pont hogy elfogadják a másféle embereket és kedvesek. Szerintem bölcsebbek is mint mások, csendesebbek, kissé szomorkás viselkedésűek, és nem egoisták. Azok előtt nyílnak meg inkább, akiket tényleg szeretnek. Ez csak az én véleményem, semmi sértőt nem szerettem volna írni. Egyébként én is ilyen fiút keresek. :D
2018. jún. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!