Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Mi lenne az az ok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi lenne az az ok amiért nem tudtok lányként tekinteni valakire? Inkább a személyiség vagy inkább a külső?

Figyelt kérdés

Nem akarom "ismételni a kérdést" úgyhogy más szempontból járnám körbe a konkrét szituáció kihagyásával:

Egy 14 éves lány esetében lerombolja az idealizált képet pl a piercing, "fiús témák"-ra való fogékonyság -sok fiú haver.. és nem autókra gondolok. :D-, kicsi mellek és hasonlók?


A melleimet leszámítva a külsőmmel nincs problémám, pontosabban ezzel is csak azaz egy, hogy láthatóan nem kelti fel az érdeklődésüket pedig kb minden más csaj igen, a személyiségemmel sem de mindkettő elég szubjektív dolog.

Szerintetek? Mondjuk nagyon megítélni egyiket sem tudjátok "látatlanban" nemde? XD De azért így a kérdésbe kapásból nem raknék képet, esetleg pü mert hát mégis csak más.. vagy nem XD. ^^


PS: Nem kell "finomkodni" ha nálatok például a külső kizáró ok akkor tessék leírni hozzászoktam a fiús fogalmazáshoz. :D



14L



2018. márc. 31. 10:54
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem: A "fiús témák" iránti érdeklődés 0 tapasztalattal társul. :D Még inkább csak kíváncsi vagyok. :P Mondjuk az eléggé..
2018. márc. 31. 10:56
 2/14 anonim ***** válasza:
15%
Nekem elsokent ami feltunt hogy 14 evesen piercing wtf? Meg sok fiu haver?? Az ilyen csajokbol lesznek a legnagyobb r.bancok 18 eves korukra.
2018. márc. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A melled miatt ne aggódj. Az úgy jó, ahogy van, de a piercin és a tetkó elrontja az imidzsed.
2018. márc. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igen piercing, és fiú barátok. Most azonnal összeszégyellem magam és gyorsan vagdosom magam egy kicsit.. vagy nem.


Persze én írtam, hogy nem kell "finomkodni" de azért nem lenne baj ha nem egy kiegészítő miatt lennék rögtön ribi. :D

2018. márc. 31. 11:13
 5/14 anonim ***** válasza:
Hol az a piercing? Mert az sem mindegy.
2018. márc. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Olvasni se tudsz, nyelvtanbol kapa. Nem az irtam hogy ribi vagy. Hanem az leszel 18 eves korodra.
2018. márc. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

5.: Az ajkaim körül -nem, azok az ajkak :P- akad pár.

6.: Felfogtam, de pár fémdarabtól még nem leszek se most se máskor ribi. :D

2018. márc. 31. 11:40
 8/14 anonim ***** válasza:
28%

"Felfogtam, de pár fémdarabtól még nem leszek se most se máskor ribi"


Imadom amikor egy 14 eves azt hiszi okosabb a felnottnel.

2018. márc. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem sem ettől lesz később baljós tinédzser, a sztereotípiák hitetik el velünk, hogy igen, bár a modorod kicsit csípős, és én mint fiú udvarias vagyok és nem beszólogatós, valahogy szerintem fair, hogy hasonló udvariasságot, tiszteletet és odafigyelést várok el egy partnertől és nem csak felém, hanem a körülöttünk levő emberek felé is. Meg tudom mondani a magamét, olyanoknak akiken látom, hogy megérdemlik, de azt sem alpári módon teszem.
2018. márc. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ahhoz képest azért kép az kellett volna. :P Nice try..
2018. márc. 31. 12:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!