Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék beszélgetést...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék beszélgetést kezdeményezni egy szinte teljesen ismeretlen lánnyal?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akinek elméletileg bejövök és nekem is tetszik, viszont egyáltalán nem tudok vele beszélgetést kezdményezni. Ugyanabba a városba járunk középiskolába, ezért mindig találkozunk a buszon és mellém ül. Előfordult, hogy megszólított, próbáltunk beszélgetni, de hamar ellaposodott, nem tudom, mit kéne mondanom neki, semmit. Semmit sem tudok róla, csak a nevét az életkorát és hogy hova jár suliba. Ha akarok vele beszélni, begörcsölök, eléggé látványosan, sajnos(Ilyenkor ropogtatom az ujjaim, a nyakam, hatalmasakat lélegzek, hasonlók) Nagyon félek attól, hogy elrontok valamit és aztán 0 esélyem lesz nála. Minden normális tanácsot előre is nagyon köszönök!
2018. ápr. 2. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézd. tudom hogy ez nehéz. De én hasonló helyzetet (lányként) ugyanígy rontottam el hogy baromira bestresszeltem. Nem szabad. Tudom hogy nagyon nehéz , de tanuld meg valahogy kontrollálni ezt.

Az ember amikor ennyire befeszült akkor nem is önmagát adja és a másik is érzi a feszültséget és ezzel automatikusan ellenszenvesebb leszel neki.

Próbálj meg ilyenkor arra gondolni hogy nem is ismered igazán , nyugtasd le magad.

Ha ez megvan próbálj vele dumálni.

Sajnos ezzel nagyon nehéz bármit is kezdeni de ha nem próbálod meg leküzdeni akkor nem mész sokra.

2018. ápr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
most vettem észre hogy ugyanazt leírtam kb. 3x , de gondolom érted a lényeget:D
2018. ápr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Betyár László válasza:
Vedd lazábban, de bunkó stílusban. Bár lehet valakinek az jön be. Furák a nők. :) Ha belevágsz komolyabban az ismerkedésbe, úgy is kiderül.
2018. ápr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Betyár László válasza:
De be bunkó stílusban. Ezt akartam írni. Elnézést. :D
2018. ápr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Betyár László válasza:
Hát ez nem igaz. :) De ne bunkó stílusban. D:
2018. ápr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!