Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is érzi úgy, hogy nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzi úgy, hogy nem fogja megtalálni a lelki társát, azt a fiút/lányt, akivel az egész életét le tudná élni, akivel bármit megoszthat, megbeszélhethet és aki feltétel nélkül szereti és elfogadja?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 2. 20:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel,már nem érdekel .Ha lesz párom akkor lesz ,ha nem akkor nem.Igen ez a :"Olyam fiatal vagy még,biztosan megtalálod majd az igazit"XD
2018. máj. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem már szinte egy álmom hogy megtaláljam azt az egy bizonyos személyt aki boldoggá tenne és én is őt.

És ahogy előzőleg is írták nekem is elcseszi a kedvemet az ha meglátok valahol egy szerelmes párt, vagy ha barátaim beszélnek róla.

Egy jó dolog van ebben ,hogy míg mások az egészet valami játéknak veszik,én addig tudom magamról hogy igenis komoly dolog mivel mindent megadnék annak lánynak amit a szíve kér, mert akkor csak az ő boldogsága számítana, és ettől különlegesnek érzem magam

2018. máj. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Fahéj Bertalan válasza:
Sziasztok! Kérlek, ne csüggedjetek. Ez ki fog alakulni! Mert ráutaló magatartással bevonzod. Nekem 2 komolyabb kapcsolatom is volt (mind2 2,5 év) aztán 2 és fél évre egyedül maradtam. De kulcsa az volt az egésznek, hogy megértettem azt, hogy az élet megtanít egyedül boldogulni. Ne keressétek kétségbeesetten mindenhol a kapcsolatot! A barátnőtök már szül? Kit érdekel?? Anyátok rágja a fületeket, hogy mikor lesz unoka? A TI életetek! Minél görcsösebb az ember, minél jobban akarja ezt, annál jobban párolog a pórusain keresztül a 'kétségbeesés' aromája, ami elől fejvesztve menekül minden férfi és nő. Vegyetek mély levegőt, felejtsétek el az időt, azt a szót hogy szingli, azt hogy kell és muszáj és menjetek az árral, szagoljatok bele az utca közepén abba a virágba, menjetek el emberek közé, történjen valami az életetekben és ezek a dolgok magukat fogják alakítani! 26 vagyok és 1 éve kb. megismertem azt, akiért röhögve vágnám el a saját torkomat és akibe minden másnap még jobban beleesek. :) Nincs reménytelen helyzet, csak beletörődő emberek.
2018. júl. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én is úgy érzem sajnos. De ha meg is találnám, akkor nem hiszem, hogy sokáig együtt lenne velem. Nem sok önbizalmam maradt már... sok csalódás ért az elmúlt években. Nem tudnék már elhinni semmilyen fajta hitegetést sem.
2018. júl. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!