Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy lany, buliban ismerked...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puskás Gellért kérdése:

Van egy lany, buliban ismerkedtünk meg. Egész végig azt mondta hogy alig várta hogy leszolitsam, nagyon tetszek neki. Buli után találkoztunk, randizunk. Nagyon jól érezte magát, jo volt a hangulat. Másnap egész nap chateltunk?

Figyelt kérdés
Elhivtam megegy randira, beleegyezett. Randi elott ra írtam, hogy mikor tud odaerni? Azt írta, hogy most mégsem er ra. Megkérdeztem Miert nem? Azota nem ir!Ossze illettunk és élvezte a társaságom. Mindketten magasak vagyunk. Mondta is hogy nagyon rég keres egy jo magas fiút! Nem ertem?

2017. okt. 27. 23:46
 1/4 anonim ***** válasza:
hát ez nagyon úgy hangzik hogy ez a lány nem csak veled ismerkedett és ezek szerint volt olyan akivel még jobban érezte magát és inkább azzal akar lenni
2017. okt. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy az első randira meg sem várta hogy elhivjam.. O hívott el. Csodálkoztam is. Egyébként meg nem csak most, mindig nagyon nehezen irt vissza. Volt mikor 2 óráig lelattamozott. De aztán visszairt
2017. okt. 28. 07:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Hu de hasonlo helyzet,merrefele is laksz?xdd

Ugyan ez volt velem is nagyjabol,bar en ismertem elotte a csajt.buliban osszejottunk,2 es fel ora smarolas,stb.hazafele mar kitisztulva is kezen fogva mentunk,osszebujva,ilyenek.

Aztan nagyjabol azota b szik visszairni,utana nemsokkal rakerdezem hogy osszefutunk-e valamikor,amire kiteros valaszt adott.szoval ez is ennyi.

Ui:nemertem,hogy a normalis sracok miert nem jok senkinek:Dd

2017. okt. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tapasztalat: ha a csaj magas es regota keres egy magas, helyes, jofej srácot akire rá is talál, akkor 99,9% hogy nincs más pasi a dologban. Vagy mégsem érezte annyira jól magát, vagy mondtál valami rosszat, vagy csak várat magára
2017. okt. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!