Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincsenek normális lányok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek normális lányok?

Figyelt kérdés

18/f

Tudom ez már a 100 miliomodik kérdés de most aktuális nekem.


Tudom mi közülünk fiúk közül is nagyon sok az idióta. De kezdem azt érezni hogy okkal leszünk kiábrándítottak és "idióták".


Nem tudom megérteni hogy egyre több lánynak:

Miért értékes az értéktelen?

Miért nem veszik komolyan ha belekezdenének egy kapcsolatba?

Miért nincs tisztelet és kitartás?

Miért nem számít semmi csak hogy egy minta piperkőc, hipercsúcs, gazdag, izmos, vicces "pali" legyen?


És végül miért csak ilyenek az ismerőseim??

És miért nem találkozok sehol se olyan lánnyal aki ne így látná a világot?? És hol találhatok normálisakat?


2018. ápr. 4. 21:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Az,hogy a te ismerőseid ilyenek,ki tehet?

Te ismerkedtél velük.

A másik..minek érné be a csaj a Tescos májkrémmel,ha megteheti,hogy puccosabbat is kapjon?

Törődj bele,ilyen a világ.

Mellesleg számíts rá,hogy jön majd a sok álszent kislány(tisztelet a kivételnek),hogy ők nem ilyenek,de közbe ha egy átlag fiú menne oda hozzá,kb rá se nézne.

Lehet lepontozni.

2018. ápr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
Arról*
2018. ápr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát igen ez sajnos így van. Az viszont hogy miért ismerkedtem ilyenekkel? Azért mert nincs senki más, és jobb mint a semmi.
2018. ápr. 4. 21:20
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
Hát én is normális vagyok. Mielőtt belemész egy kapcsolatba tisztázd le hogy ki mit akar még az elején. Én például komoly életre szóló kitartó kapcsolatot akarok, akkor eleve tisztázom hogy nekem nem kell olyan akinek pár hónap elég aztán pápá. Szóval igen, le kell tisztázni még az elején.( A kamus emberekkel pedig számolj.)
2018. ápr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Igen is vannak normális lányok!

Én inkább azon csodálkozom hogy miért is nem normálisak?

Persze vannak azok, akiket felsoroltál de az én ismerős köreimbe aligha csak 2őt ismerek de a többi koránt sem olyan.

Nem hiszem, hogy mindenki vagy a legtöbb ilyen lenne amiket felállítottál.

2018. ápr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Normalis srac se nagyon van
2018. ápr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Remélem hogy vannak tényleg normálisak mert már egyszerűen meggyűlöltem az embereket. Ezt látom magam körül:


Aki alapban más mint a többség. Az vagy beáll a szemét kupacba és felhagyja a valódi énjét. És úgy viselkedik, öltözködik mint a csodálatos pávák, vagy a szuper jól kinyalt, kinéző "pasik". Vagy aki nem áll be azok előtt nagyon nehéz szenvedés jövő vár.

2018. ápr. 4. 21:31
 8/15 anonim ***** válasza:
21%

sehol.

utoljára a mi korosztályunk volt normális, és én 34 éves vagyok.

nektek már csak a pénzéhes kvák maradnak.

rácsesztetek...hehehe

2018. ápr. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8# írásod alapján nem 34 éves vagy.
2018. ápr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nos én csak szimplán válaszolok a kérdéseidre a saját meglátásom szerint és nem próbálom elemezni a helyzetedet, ha nem gond. :)

Vannak normális lányok (ahogy fiúk is) csak időt kell szánnod arra, hogy jobban megismerd őket. Persze van akire nem érdemes időt szánni.

Az értéktelennek tűnő dolgok valóban képviselhetnek értéket, mondjuk ha a boltban az eladónak megköszönöd a munkáját az lehet, hogy neked jelentéktelen és alap dolog ezzel szemben viszont az eladónak akár fel is dobhatja a napját, mondván aznap az volt az egyetlen kedves szó hozzá.

A kapcsolatokat azért nem veszik komolyan sokan, mert nem is tudják, hogyan tegyék azt. A tisztelet elveszett az idő folyamán és sokaknak sajnos nem magától értetődő. Kitartást pedig hiába vársz el olyantól, aki "mindent" megkap. Sajnos túl sokan vannak, akiket elkényeztetnek.

Ízlés terén pedig inkább a népszerűbbeket, "menőket" választják a lányok (meg a fiúk is), mivel ha nem is tudatosan, de próbálnak megfelelni. Hiába tetszik egy lánynak egy átlagos srác, ha sejti előre, hogy a többiek megszólják és kirekesztik már amiatt is, ha csak jól el tud vele beszélgetni.

Valószínűleg nem vagy túl jó emberismerő, ha csak ilyen ismerőseid vannak. Esetleg nem figyelsz eléggé a részletekre, talán fel sem tűnik ha melletted van egy normális és értelmes lány. Próbáld más nézőpontból megközelíteni az embereket és több embertípus felé is nyiss. Lehet csak szimplán rossz társaságban keresgéltél.

2018. ápr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!