Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai világbam miért nincsenek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világbam miért nincsenek normális 16-17 éves fiúk?

Figyelt kérdés
Én se találok normális fiút de sokaktól hallottam már ezt a problémát. A világ már egyre rosszabn lesz, a fiúk flegmábbak és bunkóbbak? Mi a véleményetek erről?
2017. ápr. 29. 11:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Kamaszkorban ez ugyan úgy igaz a lányokra is. Ha meg nem olyan amit leírtál, akkor meg kis félénk zárkózottnak könyvelik el, így nincs baráti társasága, amiből következik, hogy látják ezt, és a lányoknak sem kell.
2017. ápr. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert átvették az uralmat a pávagyerekek, a normális, tisztelettudó fiú meg le vannnak nézve, mert "túl nyálasak". Én ezt lányként mondom.
2017. ápr. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szóval bocs, ha durva voltam.
2017. ápr. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Igen, lányokra is nagyon igaz! Ha meg van baráti társaságuk, elég gáz, mit ne mondjak...
2017. ápr. 29. 11:40
 5/18 anonim ***** válasza:
84%

Akadnak még csak keresni kell kicsit.

Akik normálisabbak,azok nem mind de általában maguknak valók,kevés baráttal,otthon űlős típusok,ismétlem, nem mind,de az átlag.

A másik,a lányok nagy része sem különb ezeknél a fiúknál,ha már valaki nem ismertebb,gazdag(abb), kevésbé jó képű,akkor már szóba se állnak velük, nem mind itt is az átlag.

16/F

2017. ápr. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Hát, lányoknál is hasonló a helyzet..
2017. ápr. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ez eléggé elkeserítő. Normális lánynak tartom magam, de nagyon úgy veszem észre, hogy a könnyen kapható, cigizős, vihogós, haspólós tömeglányoknak mindig van barátjuk és sok fiúnak kellenek.
2017. ápr. 29. 11:51
 8/18 Roflkopter ***** válasza:
Rossz körökben mozogsz. Gimibe nálunk is a vihogós együgyű lányok voltak a topon, de egyetemen már (szinte) mindenki normális, mert kinéznek, ha játszod az eszed.
2017. ápr. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Sajna érettségis évekig nincs meg a lányok és fiúk többségének az esze ahhoz, hogy nem kell cigi meg pávahaj egy normális csajhoz/pasihoz... legalább az összesnek kirohad a tüdeje 15 év múlva, és marad az, aki "normális" :)
2017. ápr. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nézd magasabb szempontból a társadalom felépítését. Van egy réteg és a réteg felvezetői ami a politikusaink megengedték ennek a jogot hogy most akkor több ilyen furcsább viselkedésű páva gyerek van mint normálisabb átlagos és ez így megy. Érted már ? Én normális kivétel vagyok fiúba nem képviselem azt a divatot és viselkedés rendszert amit a pávák inkább stílusosan menők az istenek ideálok mint Bieber kb így tudom ezt lefejteni.
2017. ápr. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!