Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az mennyire gáz, hogy 18...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gáz, hogy 18 évesen nőgyűlölő lettem?

Figyelt kérdés
Elindultam egy rossz úton, aminek messze a vége. Szerintem ez már csak rosszabb lesz, csak még azon vacilálok, hogy tegyek e ellene valamit, vagy sem.
2018. ápr. 7. 12:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rossz, mint minden szélsőségesség, és általánosítás.

De végül is a legtöbbet magadnak fogsz ártani vele.

2018. ápr. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Én úgy vagyok vele, hogy egyik nem se jobb a többinél. Persze, a pasik is tudnak gerinctelenek lenni, nagyon-nagyon sokszor, de ugyan úgy a nők is. Most akkor mi jogon ítélem el a pasikat, ha az én nemem se jobb?
2018. ápr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az régen rossz, ha ezt nem tudod magadnak eldönteni. Ezt magadban kell lefixálnod, hogy megéri-e küzdeni vagy inkább csak hagyod, hogy átjárjon a gyűlölet. Egyébként még 18 évesen úgyis változni fogsz. Én 22 vagyok, de még mindig változik a véleményem, így ezen még kár agyalnod. Más is egyedül van egyébként (énis), ezen ne rágódj.
2018. ápr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét nem be vannak ilyenek és olyanok is, nem mindenki egyforma. Ezt nem kell komolyan venni, hogy ha az egyik ilyen akkor biztosan h a többi is úgyanolyan.
2018. ápr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy nekem eddig csak rossz tapasztalatam volt. Hiába mondják az idősebbek, hogy vannak normális emberek, fiúk és lányok is. Igen, a huszon éveseknél lehet vannak rendes lányok, de az én korosztályomban nem vettem ezt eddig észre. A jól neveltnek tűnők is csak röhögnek rajtam. A haverjaimnak is sok a hasonló tapasztalata, és szerintem itt a gyk-n sem véletlen ez a hatalmas nőgyűlölet. Kötve hiszem, hogy a középsuli után majd találkoznék jófejekkel, mert először is elég kevesen vannak, másodszorra én is eléggé elfuserált alak lehetek, ha mindenkinek nevetség tárgya vagyok.
2018. ápr. 7. 14:02
 6/12 anonim ***** válasza:
A 20 év fölöttiek is debilek. Erre ne adj. Azt meg nem mondom, hogy tuti találni fogsz valakit, mert énse találtam eddig, de attól még kár ezen rágódni. Nem ér annyit az egész. 22/F
2018. ápr. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Szóval csupán azért "gyűlölöd" a nőket, mert képtelen vagy felszedni valakit? El se gondolkodtál még rajta, hogy ez lehet mondjuk a te hibád is?
2018. ápr. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

Én se tudok olyat felszedni, aki érdekel. :D És akkor most mi van? Egyszer menni fog. De engem is anyáznak azok, akiket érdeklek, de én ezt nem viszonozom. Én tehetek róla? Nem, ez van.

Mégse gyűlölöm a pasikat...

17/L

2018. ápr. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De én nem szoktam csinálni semmit... Nem is próbálkozom... Egy randim se volt még. Igyekszem kerülni az ellenkező nemet. Nem akarok barátnőt (még!), nem akarok tőlük semmit. Én pusztán csak annyit akarok, hogy ne szóljanak be, ne röhögjenek ki, ne terjesszenek rólam hagugságokat, ne legyen az, hogyha valakire ránézek, egyből én legyek a perverz állat.. Ilyenekre volt példa.
2018. ápr. 7. 16:51
 10/12 anonim ***** válasza:
81%

Ez nem a lányok hibája. Megsúgom a fiúk is ilyenek és tudod miért? Mert tinédzser korban a többség még mindig az óvodában érzi magát. :) Nem hiába nem jövök én sem ki a korosztályommal.

17/L

2018. ápr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!