Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nőgyűlölő? A barátom minden...

Nőgyűlölő? A barátom minden nőt qurvának tart?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt. Én őt egy érzékeny, romantikus fiúnak ismertem meg. Az idő haladtával elkezdtem én is nőiesebben öltözködni, és előkerültek a szempillaspirálok, rúzsok, stb, de máig nem sminkelem magam erősen. Azóta a barátom állandóan megjegyzéseket tesz, hogy minek csípem ki magam, miért öltözök ribiként (mert felvettem egy szoknyát vagy netán piros színű rúzs van a számon), stb. Pedig az utcán csorog a nyála az olyan igazi "mű-nők" után. Ha a tévében megy valami, amiben a nő kacérkodik a férfival, akkor már hőzöng, hogy "hiába, minden nő qrva". Ha felveszek egy statement nyakláncot egy egyszerű ruhához, akkor már luxus prosti vagyok szerinte... Mintha zavarná, hogy elkezdtem nőcisebben öltözni. Amit amúgy minden pasi megdicsér meg mindenki mondja milyen csinos vagyok, csak a barátom nem. Régebben ha pl táncoltam neki szex előtt, szerintem tetszett neki, most leint, hogy jóvan már nem kell qurválkodni, csak vetkőzzek már le... Már többször próbáltam ezt megbeszélni vele, kérdeztem hogy miért érzi ezt, de nem mond semmit, max annyit, hogy "mert ez az igazság, minden nő qrva"... Én már egyre nehezebben bírom, nem férfias a szememben és már szexuálisan se nagyon kívánom...
2018. febr. 3. 08:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Miert vagy még vele ?
2018. febr. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Ha nekem ilyent mondana, repülne az utcára egyszer s mindenkorra!

Azért kirúgás közben megkérdezném, hogy ha MINDEN nő az, akkor az édesanyja is az?

Éppen elég időt töltöttél el vele. Keress olyat, aki megbecsül és büszke rád! Aki csak a vetkőzést sürgeti, használ téged és megvet, ki kell rúgni!


Egyébként csodálom, hogy ez még nem jutott eszedbe, szereted, ha megaláz a "szerelmed"?

2018. febr. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha igazán szeretne elfogadna olyannak amilyen vagy. Nem számít hogy smink vagy anélkül, nem azon múlik. Inkább öltözz szépen minthogy azt gondolják rólad hogy igénytelen vagy.

25/F

2018. febr. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet azt hiszi megcsalod, vagy ismerkedsz valakivel. Pl munkahelyen ha ismerősét megcsalja egy nő, ugye kibeszélik mit csinálnak. Egy másik személy véleménye akire hallgat az is lehet hogy átvette ba stílusát. Ülj le vele beszélni, ha nem megy akkor leves.
2018. febr. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És te még vele vagy... gratulálok.
2018. febr. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Új becenevet találtam ki a barátod számára: stricinek hívd ezentúl!
2018. febr. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!