Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan menjek oda, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tele kérdése:

Hogyan menjek oda, vagy hogyan hivjam fel a figyelmet magamra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A középsulimba rengeteg szép lány van.Viszont nincs önbizalmam,és nem merek odamenni egyikhez sem.Szerintem nem vagyok csúnya,átlagosnak mondanám magam.Az a baj hogy mindig csoportokba vannak,és ha odamegyek és elutasit beégek,és ettől félek.Próbáltam már magamra felhivni a figyeltem,de visszagondolva elég bunkónak,idiótának tűnhettem.Viszont ha nem csinálok semmit,meg rám sem néznek.Mások hogyan csinálják?


2018. ápr. 8. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetleg kezdj el köszöngetni az adot kiszemeltnek, menj hozzá oda valami sulis dologgal, ami tök átlagos. Ha úgy érzed hogy bevállt akkor esetleg próbálhatos ráírást majd ha elakarod hívni esetleg valahová akkor pedig menj oda hozzájuk és mondd neki hogy kettesben akarsz vele beszélgetni vagy esetleg keress egy olyan alakalmat amikor egyedül van. Remélem tudtam segíteni. :)
2018. ápr. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az önbizalom nagyon fontos, ad egyfajta kisugárzást amitől akár könnyebben észrevesznek a lányok. Akár ismerkedhetsz sulin kívül is, ha nincs egy konkrét kiszemelt csak az a lényeg, hogy legyen valakid. Ha nem utasítanak vissza az adni fog egyfajta önbizalomlöketet, aminek hatására könnyebben oda mersz majd menni a lányokhoz a sulidban is.

Még esetleg annyi, hogy ne görcsölj rá, add magadat, mert hidd el, biztos van olyan lány a közeledben, akinek tetszik a személyiséged úgy, ahogy van.:)

2018. ápr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!