Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok az mennyire hátrány,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok az mennyire hátrány, ha egy fiúnak, aki ismerkedik veletek nincs fb profilképe?

Figyelt kérdés
Alapszituáció: van egy értelmes, rendesnek tűnő fiú, akivel a valóságban (nem a neten) megismerkedtek. Megkeresitek fb-n, vagy esetleg ő bejelöl és meglátjátok, hogy nincs egy darab kép sem fent róla, nincsenek postjai sem. Mit gondolnátok? Nagy hátrány, ha pedig a valóságban teljesen okés a srác?
2017. dec. 3. 00:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem hátrány.
2017. dec. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
48%
Ha a valóságban ismertem meg akkor még inkább előny. Mondjuk én fiú vagyok és lányról gondolom ezt, de szerintem nem sok különbség van ebben a nemek között.
2017. dec. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
pont nem érdekel, ha élőben tetszik. még örülök is, hogy nem fognak ráírni más csajok :D
2017. dec. 3. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem lenne egyaltalan FB oldala, az lenne az igazi :)


Azon viszont elgondolkodnek, hogy van FB oldala, be is jelol rajta, de a kepeit nem lathatom. Ugyanis, ha valaki jelolget, az azt jelenti, hogy aktivan hasznalja az oldalt. Ha aktivan hasznalja, akkor viszont kepei is vannak, amiket viszont nekem nem tesz lathatova. Szoval... izeeeee.

2017. dec. 3. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Előrevetném, hogy informatikus vagyok, és már nem tini.

Találkoztam olyan lányt, akinél kardinális kérdés volt, hogy van-e profilképem, azon mennyire vagyok kivehető, és hány képen vagyok rajta.

Az ismerkedés ezen fázisában azt mondtam, hogy ezt talán nem kéne erőltetni.

Szóval igen, vannak ilyenek, de szeirntem egy kicsit is értelmes ember nem ez alapján szelektál. Azt, hogy ki milyen és mennyi képet tesz fel magáról, mindenki döntse el maga. Nem ettől lesz valaki jó vagy rossz.

2017. dec. 3. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálam nem hátrány, de nekem facebookom sincsen hogy bejelöljem (vagy ő betudjon engem) őt szóval. Marad a valóéletben beszélgetés.
2017. dec. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
Ebben az esetben, amit leírtál, nem hátrány, nem is érdekel. Viszont ha neten beszélünk, ír rám, akkor minimum küldjön magáról képet, mert (nem vagyok az a paranoiás alkat) bárkinek kiadhatja magát (mondjuk képpel is, de mindegy :D); és jó, ha a szöveghez tudok arcot társítani.
2017. dec. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálam inkább előny. Nem bírom, ha valaki a facebookon éli az életét. Ha úgy néz ki az oldala, mint egy mai tipikus önkéntesen kijelölt facebook "celebnek", na az sokkal visszataszitóbb tud lenni.
2017. dec. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%
ha valakit a valóságban ismersz akkor nem hátrány...csak akk lenne az, ha nem ismerném az illetőt és még sose találkoztam volna vele
2017. dec. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!