Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mitévő legyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Adott egy lány, aki tetszik. Nem lakik messze, de sajnos amíg nem ismerkedek jobban össze vele, addig nem igazán megoldható a személyes találkozás, hisz ő tanul, én dolgozok. Úgy vagyok vele, hogy rá kéne írnom, vesztenivalóm nincsen, maximum nemet mond, de akkor is megpróbáltam. Viszont ha meg bejövök neki egy kicsit is, akkor már elkezd velem beszélgetni, gondolom én. Mégis félek kissé, eléggé visszahúzódó srác vagyok. Valamiért most nagyon a béka feneke alatt van az önbizalmam, talán a tél miatt, de egyszerűen félek a visszautasítástól, ez normális?

2018. ápr. 11. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem normális. Légy férfi és írj rá, ne azt várd hogy ő tegxe meg az első lépést. Ha ezt megteszed és még tetszel is neki értékelni fogja. Hajrá
2018. ápr. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze hogy normális ha félsz a visszautasítástól. Ha egyáltalán nem is ismeritek egymást akkor ez kicsit necces szerintem, de ha nyitott akkor simán írhatsz. Ha látásból legalább ismeritek egymást, akkor szerintem írhatsz nyugodtan. Egyébként simán működik amikor a lány még tanul a pasi meg már dolgozik, tapasztalat :)

20/L

2018. ápr. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, volt már olyan kapcsolatom, amikor megláttam egy lányt a buszmegállóban és odamentem hozzá, de ez mégis kicsit más. Itt nem tudom eldönteni a lány reakciójából, hogy mi a helyzet, vagyis nehezebben. Párszor dumáltunk, de mindig csak haveri társaságban neten.
2018. ápr. 11. 23:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Írj rá nyugodtan. Kérsz egy találkozót,elmentek pl kávézni,jobban megismeritek egymást stb. Még jól is alakulhat. Nincs vesztenivalód. Sok sikert
2018. ápr. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!