Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mitévő legyek? Nem tudom mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? Nem tudom mit csináljak

Figyelt kérdés

Megromlott a kapcsolatom a barátommal. Próbáltuk rendbe hozni, nagyon nehezen sikerült is. Utólag kiderült, hogy a legeslegfőbb ok, hogy nem akar engem az az, hogy más lányba lett szerelmes. És tudomásomra jutott az is, hogy a haverjaival el akar menni nyaralni a barátom, és az említett lányt vinni akarta magával.Viszont engem nem enged el, nem akarja, hogy vele menjek. Nagyon rosszul esik, hogy idegen lányt vinni akart, az én jelenlétemet meg kifejezetten nem akarja. Azt kéri, hogy ne hagyjam el, eggyütt akar velem maradni, de ezek után teljesen tanácstalan vagyok.


(ui.: Lehet hogy egy kicsit értelmetlenül fogalmaztam, de az a lényeg, hogy miután helyre jött a kapcsolatunk, csak azután derültek ki a dolgok)


2018. ápr. 9. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem sikerült helyre hozni. Ez tönkre ment. Végleg. Ne erőlködj tovább.
2018. ápr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én nem erőlködök. Azt mondtam neki, hogy maradjunk akkor barátok, de ő mindenáron a rendes kapcsolatot akarja továbbra is
2018. ápr. 9. 19:26
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezért vagyok teljesen tanácstalan
2018. ápr. 9. 19:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Mar mindegy ,szerintem ne eroltessetek
2018. ápr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy lesztek ti barátok, kapcsolatból sosem lesz barátság. Amit ti barátságnak hívtok, cska megnehezítené azt,hogy túl lépjetek egymáson.

A megoldás az,hogy szakítasz és kizárod az életedből. TELJESEN.

Csak így lehet lezárni.

2018. ápr. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A legjobb forgatókönyv esetében is csak az történhet, hogy ott mondja el másik csajnak hogy már megállapodott melletted. De legyünk realisták; ilyen csak a filmekben van. :D

Ez a srác egy pöts, és éppen fűzi a másik csajt. Ha a másikkal összejön, te mész a levesbe. Ha esetleg nem, akkor ott maradsz neki mint egy "a semminél jobb" csaj.

2018. ápr. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Figyu az ilyeneken túl kell jutni találsz majd egy jobbat
2018. ápr. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!