Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek bejóvók neki,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejóvók neki, vagy érdeklem vagy lenne nálla esélyem? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szombaton elmentünk a haverokkal bulizni, és az egyik haverom hívott magával egy lányt (azt mondta ő az exe és ő lesz neki a B terv) csaj valamiért pont bejött nekem és azt merem mondani, hogy még tetszik is, de nem nagyon fogalkoztamvele, elnyomtam az érzéseimet mint ahogy mindig csinltam :)

Iszogattunk egy kicsit és amikor elkezdtünk menni a szórakozóhelyre beszélgettem vele egy picit. Bementünk a helyre és onnantól fogva csak 1-2-szer találkozunk (kicsi táncoltunk) Onnan egyszerre jöttünk el, ahogy mentünk buszmegállóba, hogy felkisérjük haveroméket beszélgettünk ez már valamivel hosszabb idő volt,volt hogy átkarltam és úgy mentünk, de neki összevolt fonva a keze, észrevettem én is levettem a kezemet rólla és zsebembe raktam. Én helyben laktam, mondta hogy fáradt én meg ,megkérdeztem nem e alszik nállunk, végül ott aludt. Kiszeretnémjelente, hogy nekem eszemágába sem jutott ráhajtani vagy akármit csinálni vele még azt is megkérdeztem, hogy aludjak e vele vagy kint a nappaliba aludjak (végül mellettem aludt) Reggel korán kelt menthaza busszal, lekisértem a buszmegállóba, ott még beszélgettünk majd megölelt és elment a buszával. Valamiért olyan furcsa érzés kavarog azóta bennem, valami leírhatatlan, ami egyszerre jó de ugyan úgy rossz is. Szerintetek bejövök neki? Mit gondolhat róllam? Nem volt még barátnőm (nem is nagyon akarok) de benne nagyon megfogott valmi. Valaki valmi segítség? Én vagyok a fiú ő a lány.



2018. ápr. 24. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Sok hűhó semmiért...
2018. ápr. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most ezt nem értem.
2018. ápr. 24. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!