Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Help nekem! Tiszta ideg...

Help nekem! Tiszta ideg vagyok napok óta, szerintetek van bármi esélyem? Vagy érdeklem valamennyire?

Figyelt kérdés

Nos, megismerkedtem egy 37 eves taggal egy szorakozohelyen, en 20 vagyok. Egesz este tancoltunk, reggel elkisert, és elkérte a számom. nem keresett, masnap is elmentem, de nem volt ott, aztan gondoltam megpróbalom megegyszer(szombat), ott volt.. megemlitette hogy hol lesz kedden, oda is utana mentem. talalkoztunk, egyutt aludtunk de nem tortent semmi.


Ra egy hetre hivott fel, addig nem tudtam rola semmit (a telefonszamat meg mindig nem adta meg.) utana elvitt strandolni, és vegre megadta a szamat. Eleg szorgosan feszbukrol irogat, mar reggel, megemlitem neki h kb ekkor és ekkor leszek, pontban akkor ir. nem tudom mit gondol..


2014. aug. 12. 21:58
1 2
 1/14 Mokledor válasza:
hát ha jól néz ki akkor kihasznál ha gazdag vagy és csúnyácska a lány akkor hagyd ott
2014. aug. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mi sem tudjuk mit gondol. Ha buliban ismerted meg akkor fix, hogy nem gondolja komolyan viszont, ha csak szexet akarna akkor már lépett volna, passz.
2014. aug. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Mnyo hát akkor sok sikert :) tetszik Neked ez a srác?
2014. aug. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Dante West válasza:
Szerintem legyen egy kis tartasod, ha o jatszadozik veled te is jatszadozz vele .. ha erdekled nem hagy el.
2014. aug. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Skalpvadász, de rosszabb is lehet, ne vedd túl komolyan.
2014. aug. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ja és lany vagyok. O meg ferfi, ugye sose lehet tudni :) azt is emlitette sokszor, hogy jo az illatom. valami kreativ otlet kellene amivel megfogom..
2014. aug. 12. 22:07
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2014. aug. 12. 22:09
 8/14 A kérdező kommentje:
En mar hotszerelmesnek erzem magam.. nem minden sarkon talal az ember ilyen kulonleges peldanyt.. utoljara 3,5 eve volt ilyen villam.. hiv mindenhova, persze lemondom mindet még a hétre, nem akarom, hogy megtudja hogy ennyire erdekel..
2014. aug. 12. 22:13
 9/14 anonim ***** válasza:

Drága, nem tudod megfogni, egy ilyen férfinek, aki megjegyzem, az én korosztályom, minden nő egy kaptafa, ha épp te kellesz, akkor megtalál, amúgy le sem fog tojni. Hány ilyet ismertem,.. Viszont volt egyszer ilyen pasim, kizárólag arra használtam én is őt, egyébként nem érdekelt, és meg is mondtam neki. Tisztára bedilizett, mert a rajongókhoz volt szokva, egy barátnő-társaságon nagyjából 1 hónap alatt végig ment, és ment a következőhöz:D

Megfogni nem érdemes az ilyet, de ha nagyon akarod, akkor simán nézz át rajta, talán bejön a taktika, és kihívásnak tekint.

2014. aug. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Annyira átlátszó, amit ez a pasi csinál, jobb lenne, ha te is észrevennéd és nem megfogni akarnád. Csak kihasznál téged, de nem kellesz neki komolyan.
2014. aug. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!