Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egész életemben eddig fiúkkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egész életemben eddig fiúkkal voltam körbevéve, így esélyem sincs barátnőre?

Figyelt kérdés
Általános iskolában és most középsuliban is teljesen fiú osztályba járok, és nincsen nagy baráti köröm se. Nem is tudom hogy miröl tudnék egy lánnyal beszélgetni :/ ez így teljesen reménytelen? 16/f
2018. ápr. 15. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem osztálytárssal kell járni.
2018. ápr. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak 16 vagy van még időd☺
2018. ápr. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Huh, de rossz lehet neked, még így lányként is rossz olvasni:D Nincs uncsitesód, olyan barátod, akivel el tudnál tölteni időt, hogy bemutasson lányoknak?:)
2018. ápr. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj el a barátaiddal egy kávézóba, esetleg kocsmába, kisebb házibuliba (nem úgy értem ezeket hogy idd le magad a földig stb), vagy egy jó koncertre, az ilyen helyeken sok lányt meg lehet ismerni, le lehet szólítani, beszélgetést lehet kezdeményezni:)
2018. ápr. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hű nálam pont ugyanez volt. Általánosban még hagyján de középsuliban és utána a felsőfokún szintén csakis fiúk voltak. Lányokkal a kontaktom nulla volt. Lány unokatesó osztálytársaira barátnőire rámentem de nulla eredménnyel. Az iskolaválasztás végzettséget és karriert ugyan adott de az ára a nulla szociális élet lett mivel nekem a piálós buli tuctuc az nem bejövős.

Amit javasolnék a sport. Olyan sport ahol vannak lányok, ott már lesz közös téma érdeklődés hisz akár naponta vagy kétnaponta edzéseken együtt vagytok. Nekem így sikerült. Javasolhatok még táncórákat. Lehet akár bármelyik, igazából mindegyiken többen vannak a lányok jók az esélyek. Baráti kör növelésére tökéletes de akármi is lehet.

2018. ápr. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem az!!

Amiket elöttem leírtak, azok mind jó tippek, bár szerintem szórakozóhelyeken, ha kicsit is visszahúzódó vagy nem könnyű ismerkedni (mondjuk nem vagyok nagy szakértő :D)

A sport, zene, vagy bármilyen különóra ahol új emberekkel találkozhatsz szerintem egy sokkal jobb megoldás.


16/l

2018. ápr. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!