Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond velem?

Figyelt kérdés
Sokan mondják hogy jó a személyiségem, egyedi vagyok stb. Én nem tartom magam ennyire jónak, szépnek sem, ráadásul lány létemre elég magas is vagyok 177cm. Annak ellenére hogy sok barátom van, szeretek ismerkedni, beszélgetni, folyton visszautasítást kapok párkapcsolatot tekintve. Arra gondoltam hogy ebben is a magasságom játszik szerepet, tehát hogy az taszító bennem.
2018. ápr. 27. 17:06
 1/3 Mádár0218 ***** válasza:

Vannak akinek nem tetszik feltétlen de nem nevezném taszítónak, de ez a réteg kicsi szerintem.


A legtöbb férfinek a magasság nem számít főleg, hogy nagy átlagban mi magasak vagyunk (én pl 183cm, de nálam magasabb se zavarna)


Kíváncsi lennék milyen az az egyedi személyiséged, ha nem probléma.


Írtak alapján nem látok gondot

2018. ápr. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hinném. A pasik átlagos magassága 180 cm körül van, tehát még csak nem is kellene a kosarasok közt keresgélned, ha nálad magasabb pasit szeretnél. Szerintem, inkább csúnya vagy és szájszagod van. (Csak poén volt!) :D
2018. ápr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy a magasságod lenne az oka, máshol keresd a problémát.
2018. ápr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!