Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lány és egy fiú kölcsön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány és egy fiú kölcsönösen beszívezik facebookon egymás profilképét, akkor valószínű, hogy járnak?

Figyelt kérdés
Elnézést a nagyon hülye kérdésért, de nagyon tetszik ez a srác, és nem nagyon sokat tudok róla azon kívül, amit facebookon látok :/ Az összes eddigi próbálkozásom a fiúknál kudarcba fulladt, mire végre rávettem magam, hogy rájuk írjak, beszéltünk egy kicsit, és rögtön utána lett barátnőjük, vagy már eleve úgy epekedtem utánuk, hogy volt barátnőjük, utána meg én égtem le. Szóval szeretnék biztosra menni. Más lányok is színezik a profilját, de ha jól láttam, akkor az övéket nem is lájkolja
2018. máj. 1. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit. Nekem is van egy fiu HAVEROM, akivel szivezve van egymas profilkepe, es semmit sem erzunk egymas irant :D
2018. máj. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pont semmit nem jelent
2018. máj. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mar miért járnának attol, hogy likeolják egymas kepeit? Vagy te ara gondolsz, hogy az a tetszés jele-e?
2018. máj. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos a facebookon látottakból nem mehetsz biztosra sosem.

Saját példa:

Jópár fiú haverom van, akivel szívecskézni szoktuk egymás posztjait, profilképét.

Viszont a barátom lenne az utolsó akiről azt gondolnád hogy a barátom😂

Azon kívül hogy ismerősök vagyunk, semmi jele nincs. Se státusz, se like, se komment, se semmi. De tényleg semmi. Még szülinapos üzenetek se.

Nehogy azt hidd, hogy nem vagyunk meg jól, nagyon szeretjük egymást😊

Viszont nekünk így a jó, ne legyen nyoma a közösségi médiában, mert senki másra nen tartozik, csak ránk.


Szóval sajnálom ha ez csalódást kelt, az egyetlen biztos módja hogy kiderítsd, az az, ha megkérdezed őt vagy egy közeli barátját.


16l

2018. máj. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!