Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedhetnék 13...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedhetnék 13 évesen? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok nagyon szeretnek ismerkedni de nem nagyon tudok...

Faluban lakok és nem nagyon tudok hol ismerkedni..pedig nagyon szeretnék.

Utazni sajnos nem nagyon tudok kivéve középsulikor de ha minden igaz nem kolis leszek.

Nem egy komoly kapcsolatot akarok es nem is akarok vele lefeküdni meg ilyenek csak ugy lennénk egymásnak es kész.



2018. máj. 1. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha sietteted, annak nem lesz jo vege. Ne eroltess semmit. Tenyleg igaz, hogy a szerelem akkor jon el, mikor nem varjuk. Suliban pl? nincs valaki, aki tetszik neked? Van jelolted?
2018. máj. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van kiszemeltem 2 is de nem nagyon szeretnék az iskolában / osztályban barátnőt "szerezni"
2018. máj. 1. 20:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Miert nem szeretnel a sulibol baratnot? (Osztalybol megertem) Nekem is csak a sulibol volt baratom, es nem volt gaz a szakitas igy se. (Ha ez a gond)
2018. máj. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Viccelsz Lakatos Bence 79?? basszus 40es pasi égő
2018. máj. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2018. jún. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!