Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 15 évesen úgy érzem meleg...

15 évesen úgy érzem meleg vagyok. Hol ismerkedhetnék korombeliekkel?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy az ilyen meleg ismerkedős oldalakon 17 éves kor az alsó korhatár.. és én akkor hol ismerkedjek? 14 évesen az emberben már dolgoznak a hormonok és nem értem miért csak 17 vagy 18 éves kortól lehet ismerkedni... segítsetek

2012. júl. 8. 12:13
1 2
 1/18 anonim válasza:
15%
Nem vagy te meleg, honnan tudod?miből gondolod??
2012. júl. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
És te honnan tudod, hogy hetero vagy, miből gondolod? ez ugyanaz..:)
2012. júl. 8. 12:31
 3/18 x) ***** válasza:
21%
Inkább kezdj el lányokkal ismerkedni közösségi oldalakon, nem hiszem hogy meleg vagy, csak sok tini hiszi azt magáról mert mondjuk nem jön össze neki egy normális kapcsolat egy ellentétes neművel.
2012. júl. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Ti heterók mindig azt hiszitek, hogy valaki azért meleg, mert lánnyal nem jött össze..:) Engem egyáltalán nem érdekelnek a lányok, soha nem is érdekeltek és fiúkkal szeretnék ismerkedni...

Ez pont olyan, hogy te lányokkal ismerkedsz, mert ők izgatnak és fiúval sosem próbálod, mert nem izgat.. nah ugyanez fordítva igaz az én tekintetemben..

2012. júl. 8. 12:41
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Miért kérdőjelezitek meg a a nemi identitását? Van aki óvodás korában tudja. 15 éves korára az ember el tudja dönteni, akkorra valóban dolgoznak a hormonok rendesen.
2012. júl. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%

jelöld be magad 17 évesnek az ilyen oldalakon hallod-e

Nekem is úgy kellett volna anno a youtube regisztrációknál hogy ne csak 18+-on tudjam megnézni a 18+-os videókat xd

2012. júl. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
11%
fuj undoritó!!Szüleidet azért próbáld kimélni!!!biztos nem erre neveltek!
2012. júl. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Bresalio Nagy válasza:
85%

Ha az ilyen társkeresőket nézzük, és mindenáron regizni akarsz, akkor sztem is az a jó megoldás, amit Adam Blade mondott. xD

Amúgy angol nyelvű oldalakon is próbálkoztál már?

Amúgy mennyire sürgős, h most rögtön ismerkedjél? Nem ér még rá 2 évig, amikor már anélkül is beleférsz majd a társkeresők korhatárába, h másnak adnád ki magad, mint ami? Csak kérdezem, h nagyon úgy érzed, h már nem bírod ki?

És élő kapcsolatkeresésre nem gondoltál? Vagy mondjuk meleg szórakozóhelyekre...? (Ha oda esetleg beengednek 18 alatt, mert ezt nem tom. xD)


Különben az ilyen homofóbokkal, mint a 7-es, ne foglalkozz. xD

A melegség pedig nem a "nemi identitása" vkinek. Hanem az "orientációja". A nemi identitás az az, h fiúnak v lánynak tartod magad.


És sztem se kéne megkérdőjelezni, h vki meleg. Útálom, amikor vki mond vmit, h minek érzi magát, és erre olyan emberek, akik át se élik az egészet és totál kívülről látják, mindent jobban akarnak tudni, és kívülről megkérdőjelezik az illető érzését... Gondolok az ilyen "nem is vagy te meleg" válaszokra. Ha vki annak érzi magát, akkor amit kívülről tenni lehet, az csak az, h tudomásul venni ezt, és elfogadni, h így van. Nem pedig okoskodni, h "szerintem nem is vagy az". Mert ez 100%-ban az illető kompetenciája eldönteni, nem pedig egy külső emberé.

2012. júl. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
52%
próbálkozz chaten vagy meleg tásrkeresőn...ahogy mondták beírod magad 17-nek de akivel beszélgetsz annak mondod h 15...ha kicsit idősebb a pasi az téged zavar?:O
2012. júl. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Glam Maarco válasza:
69%

A randi.gay.hu oldalt ajánlom neked ;) Ott már 14 éves kortól lehet regisztrálni.

Sok sikert! :)

2012. júl. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!