Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek az jo, ha kimegyek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az jo, ha kimegyek a varosba egy parkba es ott megprobalok lanyokkal ismerkedni? Vagy hol kene?

Figyelt kérdés

Diszkoba szoktam jarni,de ott meg egy normalis not se lattam meg xD

Szerintetek hol tudnek sok lannyal ismerkedni? Vagy valasszak valamilyen hobbit amit sok lany csinal? Valaki tudna valami tanacsot adni.


17/f


2018. máj. 1. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyelvtan órán próbáltad már ?

Vagy az a baj, beszélni is úgy beszélsz ahogy írsz ??? 😂😂😂

2018. máj. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért szeretnél sok lányt megismerni?

Elég egyszerre csak egy :)

2018. máj. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is ilyesmire gondoltam, de nem egészen tudom, hogyan lehetne kezdeményezni ilyenkor. Sajnos én elég visszahúzódó típus vagyok. Szeretnék változtatni, de sajnos nem olyan egyszerű.

Sok sikert neked! :)

2018. máj. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Helyesírás pls
2018. máj. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!