Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még normális lányok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még normális lányok, és ha igen hol érdemes ismerkedni velük hol találhatok magamhoz valót?

Figyelt kérdés
Sziasztok sajnos azt veszem észre hogy a mai világban már alig vannak normális lányok szinte mind ilyen kis "diszkós hü**e pi**a " persze gondolom azért vannak még kivételek és énis ilyet keresnék csak kérdés hogy hol fogok taláni mert sajnos manapság elég ritka az ilyen és sajna inkább az előbbiből kezd több lenni normális férfitársaim sajnálatára. :( szóval kérdésem lenne hogy szerintetek hol érdemes elkezdeni keresni? Ui:bulikat,meg egyéb ilyesmi lehetőségeket ne hozzátok fel mert nem szeretem! :D amúgy Nyiregyházához közel lakom ott esetleg valaki ha tud ilyesmi helyet ahol megtalálhatóak ilyen tipusu lányok? szivesen fogadom az ötleteket illetve még akár Debrecen is szóba jöhet! :D

2018. ápr. 9. 21:41
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ja és ami lemaradt én 20/F vagyok :D
2018. ápr. 9. 21:42
 2/12 Varga Lilian ***** válasza:
100%
Kicsit olyan mintha komoly kapcsolatot hirdetnel de valoban te nem azt keresed. Nincs ilyen "hely" ahova a rendes lányokat hívják "gyűlésre". Mindenki olyan embereket vonz amilyen ő maga. Tegyél jót és veled is jó fog történni
2018. ápr. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
koszi ment a zold kez! nem hirdetem a komoly kapcsolatot hanem keresem es valoban olyat szeretnek!
2018. ápr. 9. 22:50
 4/12 A kérdező kommentje:
persze tudom es elhiszem hogy ilyen hely nincsen. es megfogadom a tanacsodat!
2018. ápr. 9. 22:51
 5/12 anonim ***** válasza:
Itt gyakorin is találhatsz. Gondolom már írtak is rengetegen ahogy kiírtad a kérdést, úgyhogy szabad a pálya.
2018. ápr. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Utolso ezt enis tudom hogy gyakorlatilag barhol megtalalhatom a magamhoz valo igazit meg akar a sarki kisboltban bevasarlas kozben is! :D

aa nehogy azt hidd nem bombaznak 10essevel az uzenetekkel :D

2018. ápr. 9. 23:52
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon cikik szerintem ezek a "vannak még normális lányok? Hol lehet velük ismerkedni?"


Nos, tegyük fel a kérdést, vannak normális lányok?


--> Igen, vannak.


Hol?


--> A világban.


De komolyan, akár az utcáról is felszedhetsz egy lányt, ha olyan stìlusod van. Aztán kiderül, hogy rendes-d amikor találkozol vele.


Ne úgy képzeld már el a világot, hogy ki van alakìtva egy sarok, ahol a normális lányok várják ah udvarlokat. Ilyen NINCS.


Mindenhol vannak jó és rossz lányok.

2018. ápr. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
utolso neked is ment a zold kez! igazad van lassuk be de tenyleg jo lenne egy normalisat kifogni barhol is sikerul persze nem konnyu de hatha es ugye a rosszat sem lehet elkerulni barmikor belefuthat az ember akar joba akar rosszba is!
2018. ápr. 10. 12:31
 9/12 A kérdező kommentje:
batortalan emberektol mar olyat is halottam hogy facebookon probalkozott mondjuk egy olyannal akit bar nem ismert de bejott neki es ezt tobb embertol is hallottam volt akinek be is jott. errol a modszerrol kinek mi a velemenye? :D
2018. ápr. 10. 22:25
 10/12 anonim ***** válasza:

Tényleg a stílusodtól függ, szórakozóhelyen nem is a legszerencsésebb ismerkedni, de például egy kávézóban, bevásárlóközpontban már járhatsz szerencsével. Igazából amúgy sok "normális" lány meg pont azt látja, hogy ők nem kellenek a fiúknak.

A netes ismerkedésről pedig eléggé megoszlanak a vélemények, személy szerint, ha olyan ír rám, akit egyáltalan nem ismerek, akkor nagyon szimpatikusnak kell lennie, hogy visszaírjak. Viszont ha úgy ír valaki, hogy előtte már láttam párszor és személyesen is ismerjük egymást, esetleg beszéltem is korábban vele, akkor már csak illemből is válaszolok. (ha ismerkedni szeretne, de nem viszonzom, akkor arra célzok már az elején hogy ne legyen félreértés, de azért nem szeretek hamar ítélkezni)

2018. ápr. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!