Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nemtudom mit csináljak? 14l

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom mit csináljak? 14l

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú beszélgetünk is. Viszont egy fiúval meg alakul valami és nemTudom hogy mit csináljak. Szóval ha azt mondom a fiúnak hogy más tetszik akkor utána várhatok vagy egyáltalán nem is tudom hogy tetszek annak aki tetszik nekem...
2018. máj. 1. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Melyik tetszik jobban?
2018. máj. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha két alany van a szövegben azt valahogy különböztesd meg, oké hogy te tudod mi a helyzet de nehéz így megérteni.


Mindegy is, a lényeg lejött szerintem.

Ne mondd az illetőnek hogy más tetszik ha nem akarod full elküldeni, mert ezt annak fogja venni. Inkább kezeld addig barátnak és próbálj mihamarabb dönteni hogy ne húzd szegénynek az idejét. Na meg nehogy két pad között a földre ülj...

2018. máj. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Küldj képet!;)
2018. máj. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elsővel próbálj minél többet beszélni, másodikkal ne haladj előre. Aztán ha megvan a döntés akkor meg lehet elküldeni az egyiket. :D
2018. máj. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem te fiatal vagy, elbírsz egyszerre kettővel is.
2018. máj. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!