Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy srác folyamatosan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác folyamatosan perverz üzeneteket küld. (de csak az enyhébb fajta) akkor csak lefektetni akar?

Figyelt kérdés

A srác 20 éves.


A kérdésem annyi, hogy ez azt jelenti, hogy csak meg szeretne fektetni... Vagy normális, hogy ilyen idősen ilyesmiket írogat.


Élőben nem ilyen...vagy csak kicsit.

Persze másról is lehet vele beszélgetni.

De akkor is nekem ez kicsit gyanús.


17/L



2018. máj. 2. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Semelyik korban nem normális, hogy “hátsó szándék nélkül” valaki ilyeneket írogat másnak. Tuti csak megfektetni akar.
2018. máj. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jaaaaa
2018. máj. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is szoktam olyanokat írni, mégse gondolom komolyan.
2018. máj. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én meg Kim Jong Unnal szoktam beszélgetni esténként.
2018. máj. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!