Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ázsiai lányokkal hol lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ázsiai lányokkal hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Szóval arra gondolok, hogy akik itt élnek ázsiaiak, akik már beszélnek magyarul, vagy csak épphogy, ők hova járnak? Hol lehetne velük ismerkedni? ugyanis bulizóhelyen nem találkoztam még itt élő ázsiaival. Komoly válaszokat kérlek!

2018. máj. 6. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Az Azsia centerben :D
2018. máj. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Áhh ott azzal foglalkoznak, hogy adjanak el neked minden szart, plusz korombeli nincs ilyen helyen (18 év) XD
2018. máj. 6. 17:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Viszon a polus center elotti meki (repulos) az tele van veluk, foleg suli utan tobzodnak.
2018. máj. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Egyetemek környékén csoportosan fellelhetők. Viszont ahogy én tapasztaltam a legtöbben nem beszélnek magyarul, még köszönés szinten se. Mondjuk megértem őket, diplomaosztó után húznak is el a fenébe...
2018. máj. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ezen a két helyen lenne is esély ismerkedni velük, vagy csak ott vannak inkább? És köszönöm a hozászolásokat 3-4-es, ha van még ilyen hely, továbbra is várom :)
2018. máj. 6. 18:30
 6/10 anonim ***** válasza:
Esely mindenre van....
2018. máj. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17ker:D
2018. máj. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
A romák is ázsiából származnak
2018. máj. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk Ázsiában?
2018. máj. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, ha elolvastad volna amit írtam, rájönnél, hogy egyértelműen utalok Mo-ra, amúgy Bp, de lényegtelen....
2018. máj. 6. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!