Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kéne tennem? Szerelmesek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Szerelmesek vagyunk a másikba? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit kedvelek, talán szerelmes is vagyok belé. Szinte mindennap szoktunk chat-elni, ahol mindig megkérdezzük a másikat, hogy ráér-e, s eddig mindig az volt hogy igen, szoktunk smyle-t s ezt a 💕 szimbólumot használni elköszönéskor (ő köszönt el először 💕 ezzel), szoktunk kérdéseket feltenni a másiknak. Pl ő megkérdezte, hogy mit gondolok az igaz szerelemről.

Sulibam mindig mosolyogva köszönünk a másiknak.

Történetet is írunk, melyet fejezetenként át is adjuk a másiknak elolvasni.

S azt mondta, hogy nyáron találkozhatnánk egy megbeszélt helyen, ahol átadhatjuk a másiknak a történetét illetve beszélhetnénk is, hisz szívesen beszél velem bármikor. Ez szerintetek egy ,,randira" hívás volt, vagy nem. Kérlek segítsetek én ebben butus vagyok.

Kedvelem, de nem tudom, hogy mondjam el ezt neki.

Segítetek?

Előre is köszönöm!



2018. máj. 7. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
fiú vagy vagy lány?
2018. máj. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hát szerintem mond el valahogy neki. Nyilvánvalóan bír téged.;)
2018. máj. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hívd el valahova. Fagyi, pláza, mozi, stb

minél többet

2018. máj. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
vagy írd meg az egyik részben, abban a történetben amit cserélgettek. úgy hogy magra ismerjen a lány. az nagyon romantikus.
2018. máj. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!