Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 13 vagyok, lány, és az egyik...

13 vagyok, lány, és az egyik osztálytársam tetszik, és én s neki. De az a baj, hogy mindenki zaklat minket, hogy szerelmesek vagyunk a másikba. Egymásnak pedig ezért nem valljuk be. Mi legyen?

Figyelt kérdés

2014. febr. 8. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyobb leszel majd rájössz, hogy oda se kell figyelni a cikizőkre(gyerekes szokás, tipikus...) és bánni fogod, hogy nem mondtátok meg egymásnak az érzéseiteket. Szóval hajrá :)
2014. febr. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Szarjátok le őket. Engem pl senkinek a véleménye nemérdekel álltalában.
2014. febr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 PearlDiver ***** válasza:
90%
Leginkább irigységből csinálják, hidd el. Majd kinőnek belőle... Ti mindenesetre nagy ívben tegyenek a fejükre, amíg ti boldogok vagytok együtt, ők majd megpukkadnak. Kevés fantasztikusabb érzés van, mint kiállni azért,,\ akit szeretsz, és vállalni az érzéseidet!!
2014. febr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mi lett belőle, kérdező? Összejöttél az osztálytársaddal?
2021. nov. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1: Sz@rd le, mit gondolnak mások, rohadt gyerekes ez a viselkedés. És ha tényleg szerelmesek vagytok egymásba, akkor mi van?

2: Nem ajánlott osztálytárssal összejönni, nagyon ciki, ha szakítotok.

3: Mi lett a sztori vége?

2022. dec. 19. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!