Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a lánybarát...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a lánybarátnőimbe szerelmesek a fiúk, de belém sohasem?

Figyelt kérdés

Kifejezetten szépnek tartom magam, sokak szerint is az vagyok.

Ráadásul a stílusom sem k#rvás, visszafogott vagyok, ami az öltözködést illeti. Sminket nem használok, körmöm nincs festve, hajam sem.

A lány barátnőmbe (aki csúnya) egyszerre négy fiú szerelmes.

Egy másik lány ismerősömbe minden fiú beleszeret, bár ő szép, okos, de nagyon kétszínű, és k#rvás.

Belém miért nem szerelemsek, amikor én kétszínű sem vagyok?



2018. jan. 23. 18:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Ha a lany baratnodre, es lany ismerosodre ilyeneket irsz, hat nem csodalom hogy nem jossz be senkinek, es talan a SZEMELYISEGED-ben lehet a hiba..nem minden a kulso, mint tapasztalod ;)
2018. jan. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
elég bunkóság a barátnődről olyat írni hogy csúnya. Egyébként belé azért szerelmes valószínűleg egyszerre 4 fiú mert jó személyisége van, és attól még hogy szerinted csúnya, még nem biztos hogy a fiúk szerint is. Ne féltékenykedj, hanem változtass magadon
2018. jan. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagy kétszínű, de azért a hátuk mögött sértő megjegyzéseket teszel rájuk, mi? Érdekes. De, hogy válaszoljak is a kérdésedre, talán azért nem szerelmesek beléd sohasem, mert beképzelt vagy. Hogyha visszavennél az arcodból, akkor talán több fiút is érdekelnél, erre még nem gondoltál? :) Lefogadom, hogy a (szerinted) csúnya barátnőd belül sokkal értékesebb, mint te, ezért szerelmes belé egyszerre négy fiú is. Elcsépelt lehet, de a külső nem minden, mégis úgy állítod be, mintha csak ez számítana. Undorító dolog a féltékenykedés, ennyire ne fájjon, hogy senkinek nem kellesz. Magadban keresd a hibát, és ne másokban, mert azt a legkönnyebb, hogy másokat kritizálok, akik állítólag még a barátnőim is. Én ilyet soha nem mondanék a barátaimra, még akkor sem, ha így gondolnám.
2018. jan. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem nem bunkóság az, hogy azt írta a kérdező egy barátnőjére(nem azt írta, hogy a legjobb hanem csak szimplán egy barátnője...nekem is van 30 aki a barátnőm mégsem leszek mindegyikkel elfogult), hogy csúnya.Mivel ha tényleg ha bele gondolunk vannak tényleg csúnya lányok.Léteznek.Most akkor nem lehet rá azt mondani hogy szép.Persze neki lehet azt mondani, hogy a maga módján szép de itt nem a szemébe van mondva, az igazság meg az, hogy nem szép és ezen nincs mit szépíteni.Tudnék ide linkelni pár lányt akikről szerintem mindenkinek ugyanaz lenne a véleménye, hogy nem szép.


Ezt félretéve viszont...kérdező...nekem nagyon gyerekesnek tűnsz a fogalmazásod alapján...ne aggódj te is találsz majd valakit de abba ne legyél biztos hogy te tuti gyönyörűséges vagy nehogy nagyot koppanj...meg aztán hiába szép valaki ha annyi esze van mint egy tyuknak.

2018. jan. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy ilyen lealacsonyító megjegyzéseket tesztek rólam, holott nem is ismertek.

Nem vagyon sem gyerekes, sem beképzelt.

Nem vagyok féltékeny rájuk, református keresztyén ember vagyok, és örülök annak, hogyha mások boldogok, annak ellenére is, hogy nekem a boldogságból sohasem jutott, és határozottan kijelentem, hogy ebben a világban olyan nem létezik.

A személyiségem nem rossz. Nem ismertek, így ezt nem tudjátok megítélni. Ha valaki nagyszájú velem szemben, akkor annak természetes, hogy kb. Hatszor rondábban szólok vissza, de én mindig csak magam védem, ha nincsen okom rá, akkor nem szólok be senkinek.

Ráadásul a barátnőim intelligenciaszintje a nulla alatt van.

2018. jan. 23. 19:09
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért barátkozol velük, ha ezt gondolod róluk?
2018. jan. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Aranyosak, jó velük hülyülni
2018. jan. 23. 19:24
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

Nálam ugyan ez volt tavaj a helyzet. Az egyik baratnombe akin 80 kg smink (ami már undorito), ri**ncos stilus, es egyszerre 5en voltak szerelmesek bele. De miutan kicsit jobban megismertek a fiuk ot, es rajottek h nagyon befolyasolhato baratnom, konnyen elarulja a titkait, azutan mar nem probalkoztak annyira. Szerintem orulj hogy beled nem szerelmesek 5en, es vard ki hogy eljojjon az az egy fiu aki tenyleg szeretni fog es nem csak jatszani akar veled:)


Egyebkent csak ugy mondom a negativ kommenteloknek, hogy attol hogy mond roszabb tulajdonsagokat a baratnoire meg lehet ugyanolyan jo barat es jo szemelyisege a kerdezonek. Ez csak azt bizonyitja hogy oszinte a barataival. Nekem peldaul mindig mondjak a barataim hogy beszeljek veluk/roluk oszinten. Szoval kerdezo ne foglalkozz a negativ valaszolokkal.

2018. jan. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A "negatív" kommentelőknek igaza van. Elég paradox az, ahogyan beszélsz másokról és magadról, mármint az, hogy neked jó a személyiséged, ennek ellenére azt mondod, a többiek ku**ásak, és kétszínűek. De talán te is az vagy, ha ilyeneket mondasz rájuk.

Egyből védekező pozícióba helyezkedtél, kiálltál mindenki ellen, tagadtad, hogy ááá te nem. Holott lehet azért ilyen heves a visszacsatolásod, mert te is tisztában vagy azzal, hogy féltékeny vagy, és kibeszéled a "barátaidat" a hátuk mögött.

Református? Nekik komoly, erkölcsös értékrendjük van, elvileg. Nem kergetik a feltűnést (pl a templomokon semmilyen díszítés). Ez amit te leművelsz az egy hiszti, hogy beléd nem szerelmes senki. Versengesz a társaiddal, talán saját magaddal is. Ha ezt tényleg te írtad, és nem valami felmérés a gyk-s felhasználók számára.

Na mindegy, kicsit eltértem, nem is válaszoltam. De hogy konkrétan mi a válasz a kérdésre: mert talán mégsem olyan a személyiségük, mint a tiéd, illetve a "csúnya" barátnődet a fiúk szépnek látják, stb. Szép estét!

16/L

2018. jan. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
feszuljon j a cica naci nagyon , sot ne is huzz ala also nemut csak nyomj egy terpeszt a fiuknak es egybol valtozni fognak az aranyok. Es mielott irnad hogy ertelmes valaszt , ennel ertelmesebbet, feltunobbet ami diszkret is ne, tehetnel. xd
2018. jan. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!