Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mit gondoltok? Járnáto...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MessorKing18 kérdése:

Lányok, mit gondoltok? Járnátok olyannal mint én?

Figyelt kérdés

Magamról röviden.

18 éves srác vagyok.

185 cm magas, 90 kg.

A hajam barna és kvázi rövid.

Hobbim a crosszmotorozás,az állatok, biciklizni éjjel.

Magamat eléggé érdekes személyiségnek tartom.

Enyhén régies, még kinyitom az ajtót a lányoknak meg a hölgyeknek, kiálok bármelyik barátomért. Akit szeretek azért életem árán is.

Inteligens és megértő vagyok, rengeteg dolgot megértek vagy legalább is meghalgatom.

Ha nem is értem az okát attól még bíztatok mindenkit a "jó"ra.

Volt pár nehéz időszakom így néha 1 1 napra eltünök mert ha a múlt előjön akkor az erdőben érzem magam otzhon.

Ha valaki bármit is mondana írjon privátba. Csak az idegesít hogy a bunkók akik gyakran gyávák meg elmebetegek értük viaskodnak a nők...

Ennyit tartok fontosnak.



2018. máj. 7. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Pozitív
2018. máj. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha 18 éves lány fejjel nézem a dolgot, nagyon szimpatikus vagy
2018. máj. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tanulj meg helyesen írni... és nem ártana rólad látni egy képet, mert hiába minden jó tulajdonságod, ha egy bányarém vagy.
2018. máj. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A helyesírás nehéz ha epilepsziás vagyok.
2018. máj. 7. 20:49
 5/9 anonim ***** válasza:
lol epilepszia, görcsölsz írás közben miközben eszméleted veszted? te kevered a szezont a fazonnal.
2018. máj. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem keverem hanem nekem mozgási anomáliák lépnek fel. pl nem ugy megy egy egy testrész ahogy akarom. vagy nem megy 1 2 percig az ujjam. nagyon rossz. ezt csam utólag veszem észre.
2018. máj. 8. 18:34
 7/9 anonim ***** válasza:
akkor talán nézd meg, hogy mit gépeltél be, és küldés előtt javítsd ki a hibákat :) nem olyan nehéz az
2018. máj. 9. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mozgási anomáliák. beszrok rajtad :D
2018. máj. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Amiket leírtál nem kizáró tényezők, de ha magamból indulok ki, egy leírás nem mond sokat. Ahhoz, hogy valakit egyáltalán szimpatikusnak találjak azt az embert látnom kell. Elsőre nem feltétlenül személyesen.

Ha lesz egyszer majd valakim, az a lényeg, hogy legyen közös érdeklődési körünk. Anélkül nehéz lenne együtt lenni valakivel még ha a világ leghelyesebb, legudvariasabb embere is.


23/L

2018. máj. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!