Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék ismerkedni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés
Zárkózott személyiség vagyok és nem szeretem a tömeget, a fiú ismerőseim meg rendszerint kb. levegőnek néznek a barátnőim mellett, de ha nincsenek ott akkor is.Önbizalom hiányos vagyok így szerintem ha reálisan gondolkodunk nincs esélyem az ismerkedésre.Nincs valami tanácsotok?Előre is köszi a válaszokat!

2018. máj. 9. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Írj
2018. máj. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz :)
2018. máj. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért vagy önbizalomhiányos?
2018. máj. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Amikor általánosba jártam az osztálytársaim folyton csúfoltak pl. azzal hogy későnérő típus vagyok,hogy érzékeny vagyok,ha csapatverseny volt akkor is én voltam a hibás,ha csapatokat választottunk mindig én voltam az utolsó ezekkel a kommentekkel kísérve hogy:"Remek most kéne még egy ember mert ő csak -1-et ér"
2018. máj. 9. 17:59
 5/8 anonim ***** válasza:

Értem. Szerintem első lépésnek az önbizalmad javítását tűzd ki célul.

Próbáld meg elengedni amit általános iskolában kaptál, csúfolódni nagyon gyerekes szokás (mondjuk ott tényleg gyerekek vannak), az emberek gonoszak.

Koncentrálj a jó tulajdonságaidra. Miben vagy jó? Mit szeretsz csinálni? Mitől vagy egyéniség?

Azzal sincs semmi gond, ha valaki zárkózottabb, egy picit nehezebben megy az ismerkedés és őszintén szólva én sem tudom, hogy hol kéne, de ne ebbe kapaszkodj, hanem a pozitív jellemvonásaidra.

Egyébként hány éves vagy?

2018. máj. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok, de azt keresni hogy miben vagyok jó reménytelen, én az elrettentő példa vagyok
2018. máj. 9. 18:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz! Mindenki jó valamiben, mindenkit érdekel valami, mindenki különleges valamiért, hidd el. Csak az önbizalomhiány miatt gondolod azt, hogy ez nem igaz rád, de te nem vagy kevesebb akármelyik más embernél. Olyan nincs, hogy értéktelen lennél, csak meg kell találni az értékeid!

Ha szeretnéd az önbizalmad javítani, küldhetsz privátot ahol részletesebben meg tudjuk beszélni és lehetek a mini-pszichológusod :D (18/F vagyok, érdekel a pszichológia)

Mit szeretsz csinálni, mivel foglalkozol szabadidődben? Ha olyan hobbid van, ami lehetőséget nyújt rá, akár azon keresztül is tudsz ismerkedni

2018. máj. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hobbim az olvasás, nagyon nincs lehetőségem ismerkedni benne, max a szereplőkkel
2018. máj. 9. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!