Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya lányként hogyan lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya lányként hogyan lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Mármint mik azok a tulajdonságok, amelyekkel kompenzálni tudnám a külsőmet? (Nem csak én szerintem vagyok az, mert már sokan mondták, hogy ronada vagyok.) Képet nem küldök senkinek.
2018. máj. 4. 09:27
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Növeld meg az önbizalmad,gondolj arra hogy nem vagy ronda..Tegyél az ellen..Érezd jól magad a bőrödben,mert ha nem érzed jól magad akkor annál rosszab a szitu.Elhanyagolod magad,rá teszel még egy lapáttal,ezáltal mások szerint is ronda vagy.
2018. máj. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Van egy rossz hírem. Önbizalommal. És ameddig csúnyának tartod a tested, nem lesz önbizalmad.

Pedig ha az van, akkor kisugárzás is. És az fontos. Na meg némi humor.

2018. máj. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Előző, te melyik pizsamádban álmodtad, hogy a testét tartja csúnyának???? A csúnyát nem a testre szokták mondani, hanem az arcra. Kérdező: a pasik számára csak az a fontos, hogy vékony legyél, az arcod nyugodtan lehet olyan is, mint egy majomé, TÉNYLEG nem érdekli a férfiakat! Csak a gebe test számít és semmi egyéb!
2018. máj. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Miért, az arc nem a test része???


AMúgy meg azt írta: "kompenzálni tudnám a külsőmet"

2018. máj. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Így igaz,az arc a test egyik fő része.
2018. máj. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha perverz vagy nekem kellesz
2018. máj. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Baratnom nagyon onbizalomhianyos volt, leginkabb az arca miatt (pedig nem csunya, egyaltalan. Sokan mondtak ra, hogy szep)

Amiota elkezdett meglatszani rajta, hogy kondizik, mar egyaltalan nem erdekli az arca, hanem buszke a testere.:)

Szerintem a kondizas nagyon nagy onbizalomnovelo tud lenni.

2018. máj. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan, hogy csúnya lány, csak rossz kisugárzás. Javíts az önbizalmadon és minden jó lesz.
2018. máj. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Divatos öltözködés sokat dobhat. Ha pedig túlsúlyod van, akkor próbálj meg kicsit edzeni, illetve az étrenden változtatni.
2018. máj. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is ronda vagyok, mégsem vagyok túlsúlyos, sem kövér, teljesen normális a súlyom.

Egyébként sok mindennel, jó öltözködéseddel, önbizalommal, szociális élettel, ésszel tudod magadban tompítani azt, hogy te nem épp úgy nézel ki, ahogy szeretnél.

2018. máj. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!