Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek egy làny lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy làny lehet akkor is szèp ha nincsenek nagy kérek szemei ès telt ajkai?

Figyelt kérdés
Àltalàban mindig azokra mondjàk hogy szèp az arcuk akik ezekkel a tulajdonsàgokkal rendelkeznek ezert kèrdezem hhgy ezek nèlkul is lehet szep egy lany szerintetek? Ismertek ilyet? Mi a vèlemènyetek erről? Tudnàtok ilyen kèpeket linkelni?

2018. máj. 9. 16:13
 1/8 A kérdező kommentje:
*kerek szemei:D
2018. máj. 9. 16:14
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
A szépség relatív. Soha ne hasonlítsd magad máshoz, mert mindig van valaki aki jobb, de nincs olyan akiben mindne jó megvan. Kiben több kiben kevesebb van. Attól hogy nincs nagy kerek szemed és telt ajkad rendelkezhetsz olyan testtel, hogy 100 másik nő megirigyli vagy olyan belsővel ami a férfiaknak kedvez vagy olyan sikereket érsz el az életben amiről más csak álmodik. Ne a szemedre és a szádra koncentrálj.. 1000+1 dolog van amiben te jobb lehetsz bárkinél.
2018. máj. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

Ott van pl: Jennifer Aniston, Kirsten Dunst.

Konkrét cikk is van pár képpel: [link]

2018. máj. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. máj. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A távol-keleti nőknek egyik sincs jellemzően, mégis nagyon sok embernek tetszenek :D

De amúgy meg persze hogy lehetsz szép ezek nélkül is.

2018. máj. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Miért kellene nagy kidülledt Bazedov-kóros szem meg rusnya virsliszáj? Én enélkül is szép vagyok, és a szemeimet mindig mindenki megdicsérte, pedig nem akkora mint egy csészealj.
2018. máj. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 MessorKing18 ***** válasza:
Nekem a lapos lányok jönnek be. Szóval nekem jobban tetszik ez amit mondtál.
2018. máj. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 VPeter90 válasza:
100%

Én azt mondom. A külső 1általán nem lényeg egészen addig amég nem férek bele a fél nadrágszárába egészen. Persze az enyhe súlyfelesleg nem felesleg csak biztosíték arra hogy ne legyen hiány :) Az ajkak nem fontosak, mármint hogy zok de csak a funciójukat tekintve. A nagy kerek szemek pedig nem feltétlen jelentenek jót.

Ha engem kérdezel én 1 nőnek először a haját nézem meg (a félhoszú vagy hosszú haj a gyengém mindenképpen kiengedve). A természetes szépséget találom szépnek amit nem befolyásolnak se kozmetikai szerek sem apróbb trükközések (Pl kitömött melltartó).

Nekem az a lényeg. Ha beleézek 1 lány szemébe, odaadást lássak és szeretetet. Függetlenül a szeme szinétől és formájától. Ha kicsit "kisebb" a szeme, hát istenem. Majd nézem közelebbről. Csak aztán meg ne lepődjön szegény ha véletlen megcsókolom (mert az én szemeim sem a legjobbak). Nem kell hogy tökélletes legyen. A lényeg hogy szeressen, hűséges és megbízható legyen. Nem várom el azt se hogy megértsen de legalább tudjon úgy csinálni mint aki megért, mert ha erre veszi a fáradságot, akkor legalább próbálkozik csak nem megy neki.

Számomra nem az a nő aki fél km-es kondenzcsíkot húz maga után és úgy néz ki mint egy 2 lábon járó szilikonbomba.

Számomra az a nő aki felismeri ha szükségem van rá. Támaszként tekint rám, ha valami baj éri hagyja hogy segítsek. Nem lök el magától ha meg akarom ölelni és ha szeret számítógépen játszani akkor már maga a menyország (ha a játék izlésünk nem azonos akkor majd idomulok) :D


Amennyiben lenne kedved beszélgetni velem, írj nyugodtan akár csak egy ?jelet is. Abból már tudni fogom. A kor számomra nem lényeg beszélgetni attól függetlenül is lehet (azért nem baj ha 37 alatti vagy) :D :D :D

2018. jún. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!