Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fiúk többsége miért hiszi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk többsége miért hiszi azt, hogy így kell ismerkedni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Internetes ismerkedésről van szó. Ezek az opciók vannak:

1. Ráírok valakire, s elküld a halál f. szára.

2. Ráírok valakire, s bunkó stílusban reagál. Ilyenkor gyakran váltogatják a ,,ja'' ,,mittudomén'' ,,lesz.rom'' ,,minek'' szavakat.

3. Rám írnak az alábbi szövegekkel: ,,szerinted gáz, hogy lefeküdtem a húgommal?'' ,,Szeretsz meztelenkedni?'' és még sorolhatnám a szánalmasabbnál szánalmasabb sorokat.

4. Rám írnak, kérdeznek, de le se sz.rják a válaszomat, mert gondolom tourette szindróma tünetei ezek a kényszerkérdések.

Nagyjából ezek a leggyakoribb lehetőségek ismerkedés terén. Illetve hozzátartoznak még a ,,mindenkinek bemásolom ugyanazt, azt jó' van'' megszokások. Tele van velük az internet. Élőben még ennél is jobb a felállás. Szóval már nem tudom hol/hogy próbálkozzak, mert mindenkit csak a vére hajt, semmi más. Tisztelet a kivételnek, mert tudom, vannak olyanok is, csak biztosan valahol távol állnak tőlem. És felmerült bennem a kérdés; ezek komolyan azt hiszik, hogy kapnak választ az efféle kérdésekre? Vagy mit gondolnak? Most már szeretném tudni, hogy mi járhat a kis fejükben. A válaszokat előre is köszönöm!


2018. máj. 11. 10:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Mert tízévesekkel és magukat tízévesnek mondó negyvenévesekkel ismerkedsz. Ha viszont elmozdulsz a gép elől, akkor esetleg még igazi, értékes emberekkel is lesz dolgod.
2018. máj. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Vannak lányok, akiknél beválnak ezek a szövegek. Azok, akik szintén csak dugni akarnak. Hány éves vagy? Lehet, hogy érettebb vagy a korosztályodnál és pár év múlva jobb lesz a helyzet.
2018. máj. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem csak a tizenéves korosztályról beszélek, hanem idősebbekről is. És mozdultam már el a gép elől, lett is kapcsolatom, aminek megcsalás lett a vége. 16 vagyok.
2018. máj. 11. 10:47
 4/18 anonim ***** válasza:
A fő probléma az hogy inkább te találod meg a bunkóbbik fiúkat/férfiakat azért ennyire reménytelennek érzed a helyzetet. Fel a fejjel. Hidd el van normális beszélgetőpartner csak a megfelelőt kell megtalálni. Pl én soha nem bunkózok ha nem tetszik az illető akkor szépen megmondom neki nem megsértve illetve azt mindig leszoktam szögezni hogy nem szoktam olyan gyakran netezni,beszélgetni csak ha van időm..stb szóval ne csüggedj :) 21/F
2018. máj. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz értelmes,normális beszélgetőpartnert találni akinek nem merül ott ki a tudása hogy "mizu?".
2018. máj. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
Akkor már végtelen az élettapasztalatod, ideje megírni a memoárjaid. Címe: minden férfi bunkó (1223233. kiadás)
2018. máj. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Mi alapján választod ki, hogy kikre írsz rá? Mert ha értelmesnek tűnő egyénekre próbálsz, akkor elég fura, hogy így reagálnak.
2018. máj. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Tök normális emberekre írok rá, megvan az adatlapján a duma, hogy mindenkinek visszaír, leírja mit szeret csinálni, mesél ott magáról, stb. Aztán velem meg tök bunkók. Mind kamu.
2018. máj. 11. 11:26
 9/18 anonim ***** válasza:
Lehet hogy mindig az olyan emberekre írsz rá akik bunkók vagy nem tetszel nekik külsőleg vagy csak alapjáraton ilyenek.
2018. máj. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ez Tinderen van vagy hol?
2018. máj. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!