Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lehet az, hogy a 20...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy a 20 éven aluliaknak nem kellek senkinek sem?

Figyelt kérdés

Kövér lány vagyok és fiúsabb is vagyok, ez meglátszik az öltözködésemen is.

Rock zenét hallgatok és igazából legtöbb,esetben bandás pólókat hordok.

Én nagyon vágyom egy kapcsolatra, de sehogy nem jön össze.

Már nagyonsok helyen próbálkoztam mint pl: Társkereső, barátomnak a haverja, közösségi oldalak.

Már volt olyan eset is, hogy úgy éreztem végre sikerül, de sajnos kiderült hogy az illetőnek nem kellek és nem akar kapcsolatot.

Ezután ezt feldolgizok, majd utána újra próbálkozok, de sehogy nem sikerül.

Csalódás csalódás hátán.

Belsőleg jó embernek mondanak mások.

És én csak egy normális fiút szeretnék aki nem szexre megy meg aki miatt jó ember lehetnék.

Szeretnék korombeli fiút találni magamnak, de sajnos ez sehogy sem megy.

Rockerekkel nem tudom hol tudnék ismerkedni, hoszen nem járok sehová ahol tudnék velük ismerkedni.

Meg egyébként sem vagyok mászkálós típus, mert nincs kivel elmenni.

16/L


2018. máj. 13. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Na ezaz..Benned van a hiba sajnos.. (nem rosszból) de te magad bevallodtad hogy kövér vagy és fiús stílus+ nem vagy mászkálos típus (nehezebben ismerkedsz) szóval ne csodálkozz hogy nincs pasid.. spoiler:20 év aluliak meg olyanok hogy finoman szólva,nálad a sokkalta szebb csajokat akarják.
2018. máj. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

lépj be facebookon pár rocker csoportba, ez az amit legkissebb erőfeszítéssel tudsz csinálni

mellette ha zavar a mostani állapotod, fogyj kicsit, legyél kicsit lányosabb kemény csajszi és hátha

2018. máj. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Haha. Én 21 vagyok fiú, nekem ennyi idősen nem volt soha csajom. Szóval 16 évesen ne nyavajogjál. Mert vannak olyanok akik már vágynak rá mint én. Még sem nyavajgok.
2018. máj. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is duci vagyok, bár én már elmúltam 18 éves...

Leginkább neten ismerkedek, de az esetek 95%-ában az érdeklődő fiúk csak megfektetni akarnak.

Ebből pedig nem kérek. :) szóval ismerem a helyzeted, de azt mondom, ne add fel!

Idén nyáron lesz időm és el szeretnék kezdeni edzőterembe járni, kicsit olvadjanak már le a kilók rólam. Neked is ajánlom! A fogyástól talán magabiztosabbak leszünk, ami kihat a megjelenésre is! Szóval hajrá csajszi! 😉

2018. máj. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát elég sok okot felvázoltál magadtól amik miatt nem jön össze. De tény ellenük ne csak szomorkodj, fogyózz edz fuss. És próbálj eljárni bárhova bárkivel, légy nyitott barátkozz bármennyire nehéz is. Mert ha magadba fordulsz csak még rosszabb és rosszabb lesz ez az egész szitu. Amugy testesebb emberek között is vannak szintek, a teltek a kövérek és ezek fokozása. Most őszintén te magad hova sorolnád? Hány kilo vagy és milyen magas? Mert hát hiába van az a szálló ige hogy a kinézett mellékes, azért gondolom te se szeretnél bele csak úgy egy előnytelen külsejű fiúba, ha nincs meg a szikra és a vonzalom. Sajnos mi akik nem olyanok vagyunk mint akiknek semmit se kell tenniük az életben, azért rendesen kell dolgoznunk hogy legyen és elérjünk valamit. Dolgozz a kinézeteden ameddig már magadnak is tetszel majd.
2018. máj. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
írj rám ;) 18f
2018. máj. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!