Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet az hogy senkinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az hogy senkinek nem jövök be, a nálam 100x csúnyább és igénytelenebb fiukat pedig körbe rajongják?

Figyelt kérdés

21 vagyok, egyetemista, általában azt mondják 8/10 külsőre, van autóm járok edzeni ami meg is látszik, intelligensnek gondolom magam de nem vagyok egoista!!! igényes vagyok nagy általánosságban bar kényelmesnek és parktikusnak érzem a melegítőt meg a szetjart cipő se megy jobban tönkre ebben a mocsok időben de ez lényegtelen.


Mégis úgy érzem a kutya se kiváncsi rám!!! Mások villognak jobbra balra őket körbe rajongjak. Nálam 2-3 kategóriával rosszabb kinézetű (igénytelen vagy csúnya) fiúk simán le akasztanak olyan csajokat akikről én csak álmodni merek.


Szerintetek öl van a súlyos hiba?mert itt a hiba elég súlyos kell legyen!!!


SOS


21 F


2018. febr. 14. 16:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
már ebből a rövid szövegből ítélve is taszító a személyiséged. itt a hiba.
2018. febr. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Már mitől lennék visszataszító ?neked milyen tulajdonságaid vannak?


Bar itt Pesten mindenkinek nálam nagyobb az Egója nem tudom neked ebben hol a gond

2018. febr. 14. 16:18
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet font hordod az orrod és ez irritálja őket.
2018. febr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
figyelj, nálam alapból -20ról indul kb egy pasi, ha olyan arrogáns, hogy másokat igénytelennek, meg csúnyának nevez. ha nincs önbizalmad, azt ne azzal próbáld leszólni, hogy másokat oltasz.....
2018. febr. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Hat, intelligens tuti nem vagy, a kerdesedben mar azonnal meglatszik. Ne bankodj, egyszer csak talalsz egy szerencsetlent:) es ne felejtsd: nem minden a kulso!
2018. febr. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Minek kellene neked nő? Nem csak abból áll egy lány,hogy beakasztunk neki.:D Amúgy nem nagyon izgat,hogy van-e kocsid... Önmagad sem tudod megítélni,akkor hogy van bátorságod más fiúkat cúnyának nevezni? Ilyen belsővel már bocsi de nem hinném,hogy lesz tartós kapcsolatod. 18L (több mint 1,5 éves párkapcsolatom van.)
2018. febr. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
hozzad pont egy olyan no lenne valo mint te vagy FELSZINES!
2018. febr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Próbálj meg többet mosolyogni de ne nagyképüen. Légy udvarias az is számít. Ha rád néznek a lányok ne azt lássák, hogy jól nézel e ki hanem, hogy kedves, vidám személyiségek van. :)
2018. febr. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Valamilyen szinten igazad van, és megértelek.... Én sem tetszem a lányoknak... Olyan egy hónapja, a Tatai buszvégállomáson voltam, mert vártam a buszt, amikor éppen láttam egy szemüveges, kocka srácot egy gyönyörű szép lánnyal, én meg csak néztem, hogy ez most mégis hogy lehet, mikor nekem soha semmi sem sikerül..... Engem minden lány elutasít a külsőm miatt..... Pedig nincsenek nagy elvárásaim, és több lány szerint is kedves vagyok, de mégsem jön össze semmi, természetesen a külsőm miatt, mert egy lánynak sem vagyok az esete.... 21/F
2018. febr. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Üdv a klubban...

A mai trendi szép "nőknek" csak szinte kizárolag az agyhalott, nagypofájú

Sz@rfa.s.zuk jönnek be, átlag alatti IQ-val,

Főleg ha megvillantják az X6 kulcsát...

Manapság nem divat gondolgodni, előre tekintve élni, és főleg egy ilyen emberrel együtt járni.,

Ha barátnőt akarsz, legyél minél tahóbb, nyomulj ezerrel, hazudd le a csillagokat az égről,

És közben villants egy pénztárcát, tuti siker.. Ha nem megy akkor max maradnak a fizetős opciók..

30/F

2018. márc. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!