Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Veletek volt már ilyen, ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már ilyen, ez normális?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki egy kicsit bejött nekem, nagyon szerettem vele beszélgetni, meg egy kicsit külsőre is megfogott. Tegnap este o is ott volt egy buliban, valahogy úgy adódott, hogy ketten beszélgettünk kint. Tok jot beszelgettunk, de aztan elkezdte simogatni a hátam, meg atolelt, es az valahogy nem esett jol, sot valamiert kifejezetten elundorodtam tole. Ez vajon miert tortent, ez normalis? Lehet ez minden fiuval igy lesz majd? 16L

2018. máj. 13. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szűz vagy még? Ha igen akkor biztos megijedtél hogy fogdos..(a tested ellenkezik a fizikai kontaktus miatt)
2018. máj. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Normalis
2018. máj. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen szűz vagyok, és nem nagyon volt közöm fiúkhoz eddig.
2018. máj. 13. 22:01
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez természetes,ezen nem kell agyalnod
2018. máj. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak gyors a tempó. Mivel te nem vagy ezekhez hozzászokva és nem tudod hogy reagálj rá. Ez egy jelzés volt, hogy te nem állsz készen. Még nem került annyira a bizalmadba, hogy örömmel vedd az érintését. Ő sem és más sem.

Tudom milyen érzés, de nem tudom rendesen kifejezni magam.. Van ugye egy komfortzónám és ha valaki ezt átlépi, pedig én nem akarom, akkor bennem is egy undorító érzést vált ki. Pedig nem vagyok szűz és 22 éves vagyok. Volt már eleg sok udvarlóm, többnyire az ilyen dolgok vágták oda az egészet. Nekem ez olyan erőszakos dolog volt ami nagyon taszít.

Nem lesz így minden fiúval ne aggódj. (:

2018. máj. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!