Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van meg olyan normalis fiu...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van meg olyan normalis fiu aki nem lefektetni akarja a lanyt mar rogton?

Figyelt kérdés
Annyira rosszul erzem magam mikor megkedvelek valakit es kiderul csak arra megy..es nem csak 1-2 hanem az osszes szinte..pedig nem vagyok az a maga mutogatos lany
2018. ápr. 29. 08:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Van. Nem én, én lány vagyok, de ismerek olyan fiúkat. Szerencsére. Én is sokszor szembesülök azzal, hogy a srác csak arra hajt, hogy megfektessen. De szerencsére eddig mindig előbb rájöttem, így megúsztam a dolgot...
2018. ápr. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok olyan, igaz ezt még sosem tudtam bizonyítani, mert a külsőm miatt még csak esélyt sem kaptam, csak undort és megalázást. Van még olyan normális lány akit nem csak a kigyúrt/cukifiú bunkókra bukik?
2018. ápr. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Kiválasztjátok az alfahímeket, utána meg megy a panaszkodás hogy milyenek a fiúk.
2018. ápr. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 StayAwake...Forever ***** válasza:
Én annak tartom magamat, remélem a tudat, hogy van ilyen fiú, megváltoztat sok mindent az életedben..
2018. ápr. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

1...koszonom most azert megnyugodtam mert magamat a normalis lanyok koze sorolom es nem ertem miert kell ezt kapnom..a kepeim se hivalkodoak

2...ne szomorkodj biztos lesz olyan lany akinek te leszel a legjobb en szemely szerint a husisabb fiukat preferalom mig a bnoim a kockahasuakat

3...hat rosszul gondolod nem minden lany olyan..nekem peldaul sose tetszettek a nagyszaju izom pacsirta emberek szoval ne altalanositsal kerlek:)

2018. ápr. 29. 09:29
 6/12 anonim ***** válasza:
Van csak foglalt.
2018. ápr. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 StayAwake...Forever ***** válasza:
Nem vagyok foglalt hehe:P
2018. ápr. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én pl fiúként kifejezetten kiábrándítónak tartanám ha ismerkednék egy lánnyal és néhány tali után már szexelnénk. Elveszne a varázs. Pont addig a legizgalmasabb amíg ismerkedünk, és már úgy vágyunk egymásra hogy húúú, de még nem történik semmi. Ez az egyik dolog. A másik hogy a komoly kapcsolatok híve vagyok. Elég ragaszkodó típus. Emiatt nehezen szeretek meg valakit, de ha mégis akkor nagyon. Szóval ja. Meg nekem pl a haverjaim is hasonlóak mint én. Szóval igen vannak ilyen fiúk.
2018. ápr. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

èn is nagyjából ilyen vagyok, nem igazán érdekelnek a ribik, rosszul vagyok tőllük

egy kapcsolatot többe nézek, persze nyilván ha együtt lennék egy lánnyal lennének igényeim, de nem csak arra hajtanék, meg ugye várni is tudni kell, nem kéne hogy megbánja a csaj vagy éppen én

2018. ápr. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az a lány, aki rögtön lefekszik velem, később biztos nem lesz a barátnőm. :D
2018. ápr. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!