Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Baj ha úgy érzem nem teljes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dundus1000 kérdése:

Baj ha úgy érzem nem teljes az életem szerelem nélkül? 17/f

Figyelt kérdés
Mindennél jobban vágyok már egy lányra az életemben, de mindegyik kikosaraz
2018. máj. 14. 23:02
 1/10 Timofiev ***** válasza:
100%

Nem, de saját tapasztalatból írom, hogy a legtöbb lány kiszagolja a kétségbeesett kapcsolatfüggőket. A legutóbb már amiatt nyomulósnak titulált egy lány mert csak szimplán udvarias voltam vele, bár az exét elnézve nem is csodálom. Tudom nehéz úgy tenni mintha nem érdekelne a társkeresés, nekem is viszonylag nehezen megy, de azt mondom neked próbáld meg, manapság a legtöbb csaj olyan pasival jár aki fosik a fejükre, ezért mindenki nyomulós aki egy picit is megerőlteti magát, aki meg nem ilyen pasikra bukik azt meg nehéz megközelíteni mert túlzottan zárkózottak, így a nyomulás még jobban taszító lehet (tisztelet a kivételnek és akinek nem inge...). Ha valakinek igazán tetszel úgyis keresni fog, (persze miután megtetted az első lépést, mert az ritkán várható el egy lánytól hogy ő kezdeményezzen). A legutóbbi (ex)barátnőm pl. rettenet aszociális volt és csak több hónap talizgatás után jutottunk oda, hogy akkor most járunk és az egyetlen dolog amit csináltam az volt hogy türelmes voltam és alkalmazkodtam az ő tempójához (ami végül nem sült el jól mert így nekem nem volt jó). Próbálj ki új dolgokat, szerezz hobbit aztán jön magától majd. Nekem 18 éves koromban volt először barátnőm, úgyhogy nem vagy még lekésve a szerelemről nyugi.

24/F

2018. máj. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
Elég nagy baj...
2018. máj. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Igen, baj. Tapasztalatból mondom, hogy ha nem vagy elégedett a saját életeddel, nem fog működni egy kapcsolat. Féltékenykedni fogsz, kapcsolatfüggővé válsz, és abból nagyon nehéz kijönni. Inkább foglalkozz kicsit a saját életeddel, hogy jobban érezd magad a bőrödben és az életedben, aztán utána kezdj csak randizni.
2018. máj. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Nem baj, ha egy 17 éves vágyik a szerelemre. Ilyen korban meg elég drámai jelentőséget is hajlamos az ember tulajdonítani a kérdésnek. Tarts ki, majd lesz olyan, aki nem kosaraz ki.

Én ebben még nem érzek kapcsolatfüggés hajlamot.

2018. máj. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én esküszöm a megszállott fiúkhoz vonzódom.. nem tudom, lehet az anime :I (meg én is elég megszállott vagyok sok téren)
2018. máj. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Abba belegondoltál már mivan ha esetleg veled van a baj? Lehet, hogy mondjuk ronda kövér fiú vagy, ebben az esetben neked sem igen kéne válogatni. Elég baj, hogy így érzel, árad belőled a kétségbeesés. Talán ideje változtatni és elkezdeni kicsit foglalkozni magaddal, és nem a csajokat hibáztatni, hogy mindenki kikosaraz. Nyilván az ellenkező nemmel van a baj és nem veled:) ez csak természetes:) mindig jobb mást hibáztatni.
2018. máj. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 jól mondja. Talán ha felállnál a gép elől és elmennél ismerkedni többre mennél.
2018. máj. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

2es vagyok.


A rovid valaszomat 3as rendesen megfogalmazta, bar ez is elegge le lett pontozva.. nem ertem. En is megjartam ezt az utat, kimozdultam, egyedul elmentem setalni, kimentem egy rétre leultem es elvoltam egyedul is, es ilyenkor jottem ra hogy en egy remek ember vagyok es nem kell megjatszanom magamat, hogy bizonyitsak masoknak, ilyenkor ezt nem veszik eszre,de nem fogsz ervenyesulni, elnyomnak, nem keressnek, nem fogja oket erdekelni a szanalmas kis teszed a fejedet... most itt vagyok osszejon szinte minden almom, van két baratnöm, uj baratok, es en aki megtanult elni es jol erezni magat az eleteben.. kezd el kulonben nagyon rosszul fogsz jarni...


Es 6os is nagyon bolcsen valaszolt. Hajra:)

2018. máj. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Na jo, az eddigi mind turha. A szerelem, a baratno egy feherjeturmix. Ha konditerembe mesz, az edzes tok jo, izmosodsz, a feherjeshake pedig ebben segit. Ellenben, ha nem mesz konditerembe, de megiszod azt a shake-et, akkor nem lesz hatasos.

A lenyeg: az eleted baratno nelkul is jo lehet, de ha csak egy luzer vagy, aztan szerzel egy baratnot, meg mindig egy luzer leszel, akinek van baratnoje.

2018. máj. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem.Én is úgy érzem. Csak szerintem én túl fiatal vagyok hozzád..😔 13L
2018. máj. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!