Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráirjak a crushomra?

Figyelt kérdés
Van egy lány iskolában aki már oktober ota tetszik. Eddig nem vertem nagy dobra, mert nem voltam annyira magányos mint most. AZ elmult 1 honapban viszont csomot gondolok rá, csak ugy, vagy elalvás elott. O 11.-es, én 9.-es vagyok. Igazabol ez az egyik oka hogy "félek" ráirni, mert mit érdekelné egy majdnem végzos lányt egy 9.-es, a másik az hogy van barátja, ha jol tudom párkapcsolat, 230km van koztuk kb. Szoval nem tudom mit tegyek. Amugy mindig osszefut a tekintetem vele, és szerintem o is szokott engem figyelni, nem csak én ot. Most ugy tervezem hogy majd Junius elejen ráirok, mondvan adjuk meg az eselyt egy jo nyarnak.. Ráirjak? Mivel?

2018. máj. 18. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha van barátja akkor ne írj rá, tiszteletlenség főleg úgy hogy tudsz róla.
2018. máj. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, nem is szeretnék kozbe avatkozni, nem az a fajta vagyok, bár saját vélemény hogy távkapcsolatok nagyon ritkan tartanak sokáig..
2018. máj. 18. 22:51
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is így gondolom, de ennek ellenére tisztelned kell. Ha nem akarna vele lenni akkor nem lenne. Ha szerinted nem fog sokáig tartani akkor várd ki. Ne mozdulj rá de azért kedves lehetsz vele,esetleg próbáld megismerni mint barát hogy ha eddig még nem nagyon beszéltetek.
2018. máj. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne írj neki. Képzeld mar magad a barátja helyébe. Ha úgysem tart sokáig, akkor meg ki tudod várni.
2018. máj. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!