Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 2éve úgyan azt a fiút szeretem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2éve úgyan azt a fiút szeretem és sehogy se tudom elfelejteni lehet nem is fogom soha?

Figyelt kérdés

Szóval mi interneten ismertük meg egymást és hát elejétől kezdve tetszettem neki nekem meg nem nagyon mert nem láttam róla fotót. Aztán 4 hónap eltelt majd szerelmet vallott és én nekem korai volt így elutasítottam aztán 1 hónap múlva rájöttem mennyire szeretem és végre egy fiú aki szeret és háát én rá írtam elmondtam neki hogy én szeretem őt és nem érdekel milyen messze lakik találkozni szeretnék vele.. de neki csak a válasza annyi volt messze lakunk egymástól és még azt se tudjuk megoldani hogy találkozunk hiába mondtam neki de tesóm elmegy érted hiába végén már le is törölt ez volt 2 éve azóta nem felejtettem el és Apám szerint beteges amit csinálok ő szerinte lépjek túl felejtsem el mintha semmi se történt volna hiába mondom neki egyszerűen nem megy hiába edzek úgy érzem csak ő kell és még ha olvasok akkor se még ha neten ismerkedek akkor is ő jut eszembe

Anyukám szerint vissza fog jelölni de már szerintem el is felejtett..

Én Nyíregyházán,Ő Balatonon

Privátba várom a segítségeket



2018. máj. 19. 02:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Túl elérhetetlennek tetteted magadat, el is utasítottad, kiszeretett belőled. Hagyd szerintem, 2 év alatt ha nem keresett, akkor nem is fog.
2018. máj. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!