Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek? Mindenhonnan az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mindenhonnan az jön, hogy, , légy önmagad'', de ha tényleg magamat adnám, akkor sosem kellenék senkinek?

Figyelt kérdés

Szóval, az a gondom, hogy szívem szerint nagyon fiús lány lennék.

Már kiskoromtól kezdve minden játékban fiú akartam lenni, stb...

És mostanara kialakult, hogy ha meg kéne mutatnom valakinek, hogy hogy szeretnék kinézni, ki az aki stílusban/kinézetben inspirál, szívem szerint csak férfi színészeket, modelleket mutatnék.

Legszívesebben csak a férfi részlegen vásárolnék, (ott is szoktam, de csak otthon hordom azokat a cuccokat) és kigyúrnám legalább a karomat (nem olyan nagyon durván, csak hogy láttszódjon)

A hajamat még ősszel levágattam, de emiatt kompenzálnom kell sminkkel, lányos ruhákkal stb, ha azt akarom, hogy ne szóljanak meg, és legyen srác aki nem egy leszbikust, egy havert lát bennem.


Szóval a problémám az, hogy nem vagyok leszbikus, a fiúk jönnek be, és nem is érzem magam nemileg fiúnak, szóval transznemű sem vagyok, csak szimplán a fiús dolgok tetszenek.

Nem annyira, hogy ne borotváljam a lábam, hónaljam, ne szedjem a szemöldököm, ne hordjak néha nagy fülbevalókat, vagy férfi dezodort, használjak, de alavetően az lenne az ideális stílusom, ha úgy öltöznék mint egy (nem ilyen basic stílusú, de fiús) fiú.

Viszont a fiúknak nem jönnek be az ilyen lányok, ők a szép hosszú hajat szeretik, a nőies ruhákat, a kihangsúlyozott melleket, ékszereket stb stb... Már a rövid haj is elég sok fiút zár ki, de ha még elkezdek tényleg fiús dolgokat hordani akkor már kész...


Szóval gyakorlatilag választhatok, hogy

a) önmagam leszek, fiús hajjal, fiúsabb alkattal (ezt azért nem akarom túlzásba vinni, csak mondjuk a melleimet nem hangsúlyoznám push uppal vagy ilyesmi, hogy minnél kevésbé láttszon, plusz a karomra/ hasamra erősítenék kicsit), fiús stílussal, smink nélkül stb, de akkor senki nem fog vonzódni hozzám, hiszen oké, hogy én szeretem magam, és ez megláttszik a kisugárzásomon, de a fiúk 90%-ának nem fog bejönni, hisz ki akarna egy ennyire fiús lánnyal együtt lenni, a maradék 10%-nak pedig akár tetszenék is, de leszbikusnak néznek.

vagy,

b) olyan leszek, mint egy lányos lány, megnövesztem a hajam, sminkelek, magassarkúban járok, csinosan nőiesen öltözöm, hangsúlyozom amim van (nyilván nem az, hogy mindenem kiteszem, csak hordok rendes melltartót és mivel elég okés a mellem ez vonzó lehet) és egy egész okés, szép (ez relatív), nőies lány leszek, aki viszont nem szereti a testét, stílusát úgy ahogy van, viszont bejön a fiúknak és a fiúk a LÁNYT látják benne.


Tükörbe nézek és nem tetszik amit látok, hiába mondják sokan, hogy milyen szép, csinos vagyok...

Tény, hogy a hajvágatásom előtt senki nem nézett leszbikusnak és sok fiúnak bejöttem, azóta már kevesebbnek, és nem akarok egyedül maradni.

Mindig hallani, hogy majd lesz valaki akinek tetszem akármilyen vagyok, de nem, mert ,,KÜLSŐ MEGFOG, BELSŐ MEGTART''.


Lehet kicsit később változni fog ez, mert ugye ilyen korban minden fiú csak a lányok mellére meg seggére megy, meg hát mindenki olyan éretlen, kialakulatlan még, és ha idősebb leszek, akkor érettebb emberekkel leszek körülvéve, akiknek ez is bejöhet, de kevés rá az esély.


Valami ötlet, szerintetek mit kéne tennem? Vállaljam fel a stílusomat, legyek önmagam, és vállaljam, hogy valószínűleg egy fiúnak/később férfinak sem fogok kelleni, vagy legyek olyan aki mindenki szerint szexi, csinos, nőies, és így lesz esélyem párt találni, akivel boldog leszek?

Mit gondoltok erről az egészről, vagy van esetleg olyan, aki szerint vonzó lehet egy fiús lány is?

Bármilyen tippért, tanácsért, sztoriért, ötletért ölni tudnék most, szóval köszi, ha válaszoltok, és bocsánat, ha hibás valahol!!



2018. máj. 21. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

De ha nem magadat adnám akkor nem miattad szeretne :(

De sok fiút ismerek akinek ez kifejezetten bejön.. nem kell aggódni

2018. máj. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kinézeteddel van a baj, hanem a hozzáállásoddal. Nem a rövid hajra kell fogni, hogy leszbinek néznek, mert ez baromság. Nekem is volt már rövid hajú barátnőm ,egyáltalán nem zavart, sőt, anyámnak is mindig rövid haja volt mégse leszbi. Ugyanígy az izmosabb kar/has se fiús. Inkább valószínűleg azzal van a baj, hogy úgy állsz hozzá és ezért látják a többiek, hogy te már úgy mész oda, hogy "b**d ki ez leszbinek fog tartani". Nem, nem így kell hozzáállni. Ha neked így tetszik a kinézeted, akkor hajrá. Úgyis lesz, aki majd járni akar veled és nem 10% hanem jóval több. Csak ne úgy lássanak, mint akin látszik, hogy már elkönyvelte, hogy a kutyának nem kell.
2018. máj. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Én is fiús/fiú akartam mindig lenni, de soha nem vonzódtam nőkhöz. Szerintem ez azért van, mert igazából fiú tulajdonságokkal tudsz azonosulni, legalábbis nálam ez így volt. Tini koromban sosem olvastam "lányregényeket", hanem kalandregényeket, indiánosat játszottunk az udvaron, és nem voltam hajlandó szoknyát hordani azért, mert abban nem kényelmes, és nem tudok átmászni egy kerítésen.

Egyébként, a jótanácsom: sose nyomd fullba'a "fiússágot". Legyen rövid hajad, ha azt szereted, de hordj hozzá hangsúlyos, csajos fülbevalót. Hordj szakadt, bő farmert, de magassarkúval. Vagy tegyél fel rúzst, szájfényt. Garantáltan nem fognak leszbinek nézni.

2018. máj. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Biztos van olyan, akiknek ez bejön, de nyilván kevés fiúnak.

De a hozzáállásod a probléma. Te most megpróbálsz egyik végletből a másikba esni. Túlságosan lányos akarsz lenni.

Nem, képzeld már el, nekünk fiúknak nem attól lesz egy lány lányos, ha ezerrel sminkel, kiteszi a mellét és magassarkút hord. Nekem ez pl egyáltalán nem jön be. A fiúknak bejönnek a sportcipős, vagy vászon cipős, farmerdzsekis sminktelen lányok is, éppúgy, mint aki pl. sportosan öltözködik. Ha már a külsőről van szó...


Köss kompromisszumot magaddal:

Mit szólnál egy vállig érő hajhoz? Az már bőven nőies, de mégsem hosszú. Kapucnis bő pulcsik? simán jól áll a lányoknak. Uniszex cipő? Vagy bármilyen semleges színű cipő? Basic pólók?Nem kell totál testhez állónak lennie, egyszerű fehér, fekete vagy akármilyen visszafogott színű, azért nem árt, ha női darab. Smink nem kell.

Egyébként a nőiesség kb. 50%-a a viselkedésen múlik? Tudsz nőiesen viselkedni? Itt ismét nem arra gondolok,hogy két ujjal fogod meg a koszos dolgokat, vagy nem mersz "megzabálni" egy hamburgert. Nem a végletekről szól.


Ezekhez mit szólsz?

2018. máj. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz, hogy csak a csajos lányok jönnek be a srácoknak, sőt, az általad leírt eszetlen miss p*csák maximum a fantáziáig jutnak el, egyébként meg lehetetlen komolyan venni őket.


Hogy senkinek nem kellenél, az hülyeség, de a légy önmagad is, ami egy teljes hazugság. Senki nem adja önmagát jó ideig, egy semleges álarcot visel azért, hogy könnyebben megkedveljék. Akaratlanul is működik ez.


Általában az emberek külseje tükrözi a belsőjük egy részét, ami legtöbbször megfogja először a másikat. A logika mentén is annak van értelme, hogy - ahogy te fogalmazol - "fiúsan" öltözködsz és úgy tetszel meg valakinek, mint lányosan, teljesen idegenül találni valakit, akinek egy hamis kép jön be, aztán akkor meg attól tartanál, hogyha ismerné a valódi éned, akkor nem kedvelne.


Nekem van amúgy "fiús" lány ismerősöm, aki speciel nagyon tetszik, szóval nem ezen múlik. Ez csak a stílus, valakinek tetszeni fog, valakinek semleges lesz, de a lényeg úgyis az, hogy "ki van mögötte".

2018. máj. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tegyük fel, hogy megnöveszted a hajad, felveszel valami fodros-bodros ruhát, felteszel 5 kiló vakolatot az atcodra. A pasik ugyan jobban észre fognak venni, de -ahogy írtad is- te nem leszel boldog, mert elveszett az igazi egyéniséged. Ne akarj olyan lenni, mint az ecsethajú meg a plázacica klónok az utcán. És barmennyire fura, amikor éppen a szétbotoxozott, szilikonos mellű amerikaiak a harcsaszájukkal szinte minden filmjükben azt mondják, hogy "légy önmagad", attól még nagyon igaz. Fel a fejjel.
2018. máj. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól, hogy transzvesztita szeretnél lenni, egyértelmű, hogy nem feltétlenül leszbikus vagy. Olyan fiút kell találnod, aki úgy fogad el, ahogy jól érzed magad. Aki ismeri a nemi identitást és orientációt egyaránt, és elfogadja. Neked is meg kell ismerkedned vele, keress utána, először magadat ismerd meg. A többi jönni fog. Bíztatásként elmondom, hogy vannak olyan transzvesztita nő ismerőseim, akik boldog kapcsolatban élnek férfival. Légy türelmes!
2018. júl. 10. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jaj, drágám, légy önmagad, kérlek!!

Komolyan! Csinálj amit csak akarsz! A megfelelő fiú úgyis meg fog találni!

Ha nem vagy önmagad, az lelki problémákhoz is vezethet!

Legyél fiús! 💚

2018. nov. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!