Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem kérlek légy enyém örökké,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kérlek légy enyém örökké, mégis hozzád szól dalom, Úgysem élhetünk örökké, egy percig lennék oltalom. Lányok ti mit szólnátok hozzá ha egy fiú ezt mondaná nektek?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik és valami rendhagyóval szeretnék közeledni hozzá, mert ma igen csak kreatívnak kell lenni. Nem tudom mire számíthatok. Mit szólnátok egy ilyenhez?


16/f


2017. okt. 2. 20:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Furcsának gondolnàlak de amúgy tetszene :D

16/L

2017. okt. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Pont ebből a számból akarsz neki idézni?

Eléggé cringe, de nem engem kell lenyűgözni, hanem a csajt.

2017. okt. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Azon mi a rendhagyó, hogy egy dal szövegét elszavalod neki? Akkor már írj saját verset!
2017. okt. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Nekem tetszene. Én nagyon sokáig akartam egy fiúnak, végül inkább hagytam. (Soha nem szeretett, de én őt nagyon)
2017. okt. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
De érted te, hogy ez miről szól? Ha tetszik, és el tudod képzelni, hogy nem csak egy félórás dolog lesz belőle, akkor elég ciki ezzel indítani.
2017. okt. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%
Azt hiszem ha a saját szavaiddal fejezed ki magadat, az sokkal kreatívabb mint ha egy tankcsapda dalból idéznél
2017. okt. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Még csak nem is Tankcsapda. De azért szép próbalkozás volt, kedves előző.


Nekem nem jönne be, legalább is ez a dalszöveg nem. (A dalt magát szeretem, bár annak is csak a refrénjét.)

Írj sajátot, és akkor megmondom, hogy hogyan reagálnék. :D

2017. okt. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Te mit szívsz?😂
2017. okt. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez így olyan mintha nyilvánosan közölnéd vele hogy meg akarod fektetni utána meg te jobbra ő balra...
2017. okt. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gaz
2017. okt. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!