Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Nektek melyik haj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek melyik haj tetszik jobban? A rövid? Vagy pedig a hosszú?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik nekem.Nem tudom melyik haj tetszik jobban neki;a rövid.... kb 1-2 cm

Vagy pedig a hosszú

LÁNYOK!Tihogy vagytok ezzel?


2018. máj. 21. 19:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%

Hat az 1-2 cm eleg rovid ugyhogy nemtudom hogy neked melyik a hosszu de ez alapjan sztem neki a hosszu jon be

Viszomt nem ezen fog mulni hanem azon hogy osszeilletek e vagy sem

2018. máj. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hosszú van,lapockáig érő.

A nők fele egyenesen megbolondul tőle,imádja,fogdosni akarja,fésülgetni vagy csak beletúrni.


Aztán vannak sajnos olyanok is akik undorítónak tartják és meg vagyok kövezve hogy pasiként hogy lehet hosszú hajam (erre csak azt mondom hogy akkor nőknek hogy lehet rövid,illetve miért hordanak szoknya helyett nadrágot..) és meg leszek lincselve ha nem leszek ecset.


Szóval szubkultúrától is függ,ahogy sok minden.


A lányok egy része a magas,erős férfiakat szereti,más a 40 kilós kis cuki szivárványos koreaiakat/japánokat.


Épp ezért ismerkedek csak szintén rocker csajokkal.


Szerintem te se a csajnak akarj megfelelni hanem a saját izlésednek :)

2018. máj. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Én imádom, ha egy pasinak hosszú haja van :) a barátnőim meg nem szeretik.. Mindenkinek más jön be
2018. máj. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Inkább rövid.
2018. máj. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Lililili16 ***** válasza:
A páva haj mert egyik oldalon rövid másikon hosszabb, de úgy is lehet igazítani hogy mindkét oldalon egyformán hosszú legyen és ha szeretnéd össze is lehet fogni.Nálunk a suliban ez elég menő :)
2018. máj. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem az olyan 8-10 centi hosszú haj jön be. Be lehet lőni dögösen, nem túl hosszú, bele lehet túrni :)
2018. máj. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint az se jön be ha egy fiúnak tüsi haja van de az se amikor már lányosan hosszú igazából nekem az ecset haj vagy az úgy nevezett "páwa" haj ami bejön :) de ez személytől is függ :)
2018. máj. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
HOSSZÚ HOSSZÚ, NAGYON HOSSZÚÚ C:
2018. máj. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Én is odáig vagyok a hosszú hajú pasikért
2018. máj. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Akkor is hosszú , ha nagyon egyenes hajam van?

Sajnos egyáltalán nem göndőr.


AMÚGY KÖSZI A VÁLASZOKAT!

2018. máj. 22. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!